logo
Levenhuk Wise Plus 8x32

Levenhuk Wise Plus 8x32

84%
Levenhuk Wise Plus 8x32
Krátký popis: Popis produktu Kapesní monokulární dalekohled LEVENHUK Wise PLUS 8x32 Ať máte rádi procházky nebo pěší túry, pozorování městské architektury neb ...
Výrobce: Levenhuk
Kategorie: Dalekohledy
Cena od:   1 226 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Kapesní monokulární dalekohled LEVENHUK Wise PLUS 8x32

Ať máte rádi procházky nebo pěší túry, pozorování městské architektury nebo kouzlo venkovské krajiny, stane se Levenhuk Wise PLUS 8x32 vaším důvěryhodným společníkem! Nabízí zvětšení 8x, které umožňuje snadnou a rychlou identifikaci objektů i v případě, že je cílový objekt ve značné vzdálenosti od pozorovatele. Optika kompletně opatřená několikanásobnou antireflexní vrstvou zajišťuje ohromující kvalitu obrazu. Dalekohled má široké zorné pole, které z něj činí dokonalý nástroj k panoramatickým pozorováním v terénu. Jeho plášť je naprosto vodotěsný – přístroj se nemusíte obávat vzít sebou do deště ani sněhu. Díky svým super kompaktním rozměrům se snadno vejde do vaší kapsy – takže si jej můžete vzít všude tam, kam se vydáte! Objevujte svět s dalekohledem Levenhuk Wise PLUS 8x32!

Optika je vyrobena ze skla BaK-4 a vytváří ostrý a křišťálově čistý obraz. Aby se snížily světelné ztráty uvnitř těla dalekohledu, jsou jeho čočky kompletně pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou. K ochraně optiky před zamlžováním i za vysoké vlhkosti je plášť naplněn plynným dusíkem. Tento monokulární dalekohled poskytuje živý obraz s přirozenými barvami, který je ostrý a jasný i za špatných světelných podmínek. Spolehlivý plášť s pryžovým pancéřováním chrání přístroj před mechanickými otřesy a zajišťuje bezpečný úchop.

Konstrukce dalekohledu zajišťuje vysoké pohodlí během pozorování. Okulár je vybaven ergonomickou očnicí z měkké pryže, která účinným způsobem odstiňuje veškeré odlesky z vnějšího prostředí (a lze ji snadno sejmout, pokud ji nepotřebujete). Tento pozorovací dalekohled se vám pohodlně vejde do ruky a navíc je velmi příjemný na dotek. Pohodlné snímatelné poutko lze snadno upravit na velikost vaší ruky. Dalekohled se dodává ve velmi stylové dárkové krabici.

Monokulární spektiv má odlehčenou konstrukci a při dlouhém pozorování se tedy neunavíte. I když budete monokulár držet v ruce, obraz zůstane trvale jasný. Tento optický přístroj je univerzální – úžasný monokulární spektiv mohou využívat děti i dospělí, takže je ideální volbou na cesty. Toužíte-li po stylovém a elegantním doplňku, pořiďte si monokulár Levenhuk Wise PLUS 8x32. Rozšířená sada obsahuje vše pro správnou péči o optiku a bezpečnou přepravu. Projděte si celou nabídku vysoce kvalitních monokulárních dalekohledů Levenhuk a vyberte si ten, který se vám nejvíc líbí.

Základní charakteristiky:

 • Optika ze skla špičkové kvality
 • Vícevrstvá povrchová úprava
 • Širokoúhlé zorné pole
 • Vodotěsný
 • Tělo s pryžovým pancéřováním

Balení obsahuje:

 • Monokulární dalekohled Levenhuk Wise PLUS 8x32
 • Krytky okuláru a objektivu
 • Čistící utěrka
 • Závěsný řemen
 • Pouzdro
 • Návod k použití a záruční list

Technické parametry:

Materiál optiky sklo BaK-4

Povrchová úprava optiky několikanásobná, na všech optických plochách

Zvětšení, x 8

Průměr objektivu (apertura), mm 32

Zorné pole, ° 7,5

Výstupní pupila, mm 4

Oční reliéf, mm 13,6

Nejkratší vzdálenost zaostření, m 3

Dioptrická korekce okuláru, dioptrií ±4

Použití

Výrobek pro obecné použití.

Mohou jej používat i děti starší 3 let.

Hmotnost, kg 0,188

Rozměry, mm 140x41

Zorné pole, m/1000 m 131,3

Rozsah provozní teploty, °C -15...+60

Práh rozlišení, úhlových vteřin 8

Recenze Levenhuk Wise Plus 8x32 (10)

Top v kategorii