logo
Lenovo TAB 4 8 Plus ZA2E0082CZ

Lenovo TAB 4 8 Plus ZA2E0082CZ

93%
Lenovo TAB 4 8 Plus ZA2E0082CZ
Krátký popis: Popis produktu Tenký a odolný tablet pro celou rodinu Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White je prémiový tablet, jehož funkce využije celá rodina. Na pr ...
Výrobce: Lenovo
Kategorie: Tablety
Cena od:   5 499 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Tenký a odolný tablet pro celou rodinu

Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White je prémiový tablet, jehož funkce využije celá rodina. Na první pohled zaujme překrásným designem, skvělým výkonem a zvýšenou odolností díky modernímu krytu z dvojitého skla bránícímu poškrábání a poškození při nárazech. Navíc každý uživatel rodiny může mít svůj účet s heslem a rozdílným nastavením. I proto je skvělou volbou pro celou rodinu – můžete s ním pracovat, ale i např. zabavit děti. 

Klíčové vlastnosti Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White

  • 8" IPS displej s Full HD rozlišením
  • Zvuk s technologií Dolby Atmos
  • Odolný kryt z dvojitého skla
  • Slot na paměťovou kartu microSD (až 128 GB)
  • Dlouhá výdrž - až 1,5 dne běžného používání
  • Integrovaná čtečka otisků prstů v tlačítku 

Pohlcující zobrazení v podání TAB 4

Rodinný tablet Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White je ideálním prostředkem pro zábavu. Jeho velký displej přímo vybízí ke sledování filmů, videí ve vysokém rozlišení či fotografií. Širokoúhlý displej s Full HD rozlišením (1 920 × 1 200 px) nabízí ohromující vizuální zážitek. 

Zvuk Dolby Atmos

Dva přední reproduktory s technologií Dolby Atmos vás uchvátí. Ohromující zvuk v podání této jedinečné technologie si vychutnáte i se sluchátky. Tabletu Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White nechybí ani fotoaparáty, zadní disponuje rozlišením 8 Mpx a přední 5 Mpx.

Lenovo TAB 4 8 Plus - výkonný a kompaktní

Tablet váží pouhých 300 g a jeho tloušťka je 7 mm. I přesto se do něj podařilo umístit velmi výkonný hardware. Procesor Qualcomm Snapdragon 625 v kombinaci s 3GB RAM a 16GB úložištěm poskytuje dostatek výkonu pro vaše aplikace, hry a multimédia. Samozřejmostí je moderní konektor USB-C. Reakce zařízení budou svižné a bez problémů zvládne i náročné úkoly. Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White pracuje pod operačním systém Google Android 7.0 Nougat a velmi přívětivým uživatelským rozhraním.

Snadný přístup ke svému účtu

V tlačítku na přední straně se ukrývá čtečka otisků prstů, která ještě více usnadňuje používání jednotlivých účtů v rámci rodiny. Stačí přiložit prst a v okamžiku jste na tabletu Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White přihlášeni ve svém účtu, kde máte vlastní nastavení, tapetu a účet na sociální síti.

Tablet vhodný i pro děti

Pro děti můžete k tabletu Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White samostatně zakoupit např. nárazuvzdorný kryt, filtr pro citlivé oči či zábavné samolepky. Samozřejmostí je možnost zablokování nevhodného obsahu či nastavení časových limitů na používání zařízení vašimi dětmi.

Recenze Lenovo TAB 4 8 Plus ZA2E0082CZ (3)

Top v kategorii