logo
LAMAX Sounder SO-1

LAMAX Sounder SO-1

92%
LAMAX Sounder SO-1
Krátký popis: Parametry LAMAX Sounder SO-1 Popis produktu Posuňte setkání se svými přáteli na zcela jinou úroveň s přenosným repro ...
Výrobce: LAMAX
Kategorie: Reprosoustavy
Cena od:   1 858 Kč
Popis produktu

Parametry LAMAX Sounder SO-1

Popis produktu

Posuňte setkání se svými přáteli na zcela jinou úroveň s přenosným reproduktorem české značky Lamax. Voděodolné válcové tělo s minimálními rozměry vás překvapí svým hudebním výkonem, který neztrácí na kvalitě ani při vysokých hlasitostech a šíří se do okolí ve všech 360 stupních pro maximální ozvučení okolního prostoru. Někoho nadchne možnost výměnných barevných krytů, jiní zase ocení rychlé spárování například s chytrým telefonem pomocí technologií NFC a Bluetooth, ekvalizér s funkcí zvýraznění basů či podporu handsfree telefonátů. Všichni si pak budou společně pochvalovat snadné intuitivní ovládání otočným prstencem a dotykovým displejem.

Nalaďte své okolí

Díky bezdrátovému reproduktoru můžete snadno vytvořit dokonalou atmosféru kdykoliv a kdekoliv. Přestože je kompaktní svými rozměry, dokáže svým maximálním výkonem 24 wattů ozvučit nečekaně rozlehlé prostory ve 360 stupních. Samozřejmostí je úplná nastavitelnost zvukového projevu a speciální režim se zvýrazněnými basy S-Bass.

Parádní zvuk až do rána

Reproduktor jednoduše spárujete jedním dotykem se svým chytrým telefonem či jiným přehrávačem pomocí technologií NFC a Bluetooth, nebo do něj zapojíte klasický audio kabel s 3,5mm konektory jack a párty může začít. Zvukovou kulisu, která neztrácí na kvalitě ani při vysokých hlasitostech, si můžete spolu s přáteli užívat až úctyhodných 10 hodin.

Intuitivní ovládání

Kombinujte intuitivní ovládání hlasitosti skrze otočný prstenec s jednoduchými doteky na dotykovém displeji. Přímo z reproduktoru lze dokonce vyřídit i příchozí telefonní hovor, aniž byste museli lovit telefon v kapse. Mikrofon je totiž integrovaný přímo ve válcovém těle zařízení.

Oblečte jej do barev

Díky výměnným krytům si vzhled reproduktoru můžete přizpůsobit podle sebe. Zásluhou voděodolného zpracování jej můžete vzít s sebou i na výlet do přírody a nestrachovat se v dešti ani poblíž stříkající vody.

Top v kategorii