logo
LAMAX Sentinel SE-1

LAMAX Sentinel SE-1

90%
LAMAX Sentinel SE-1
Krátký popis: Parametry LAMAX Sentinel SE-1 Popis produktu Nemáte rádi ticho? Zvykli jste si na zvukovou kulisu? Chcete-li hudbu p ...
Výrobce: LAMAX
Kategorie: Reprosoustavy
Cena od:   890 Kč
Popis produktu

Parametry LAMAX Sentinel SE-1

Popis produktu

Nemáte rádi ticho? Zvykli jste si na zvukovou kulisu? Chcete-li hudbu poslouchat na každém svém kroku, vsaďte na bezdrátový reproduktor Lamax Sentinel SE-1, který vám skvěle poslouží nejen v ulicích velkoměsta, ale díky zvýšené odolnosti proti prachu a postřiku vodou, robustnímu pogumování a pevné konstrukci přežije i výlet do přírody. Vysokokapacitní baterie umožňuje až 20hodinové přehrávání hudby. Tento model využívá bezdrátovou technologii Bluetooth 2.1, která je kompatibilní i se staršími telefony, takže okruh spokojených uživatelů bude opravdu široký.

Outdoorové provedení

Tento kompaktní reproduktor v odolném outdoorovém provedení s sebou můžete vzít kamkoli. Má bytelnou konstrukci, pogumování a zvýšenou odolnost vůči prachu a vodě, takže s ním můžete jak do města, tak na túru do přírody. Za zmínku stojí praktická karabina, jejíž pomocí můžete reproduktor zavěsit třeba na batoh.

Kvalitní zvuk a spousta energie

Díky duálním reproduktorům s výkonem 10 wattů a silné baterii získáte společníka, který vám dopřeje skvělý poslech po opravdu dlouhou dobu. Na jedno nabití totiž zvládne až 20 hodin provozu a po 10 minutách nečinnosti se automaticky vypne.

Pohodlně bez drátů

Technologie Bluetooth 2.1, která je kompatibilní i se staršími zařízeními, . umožní bezdrátové přehrávání hudby v dosahu až 25 metrů, a to z mobilu, tabletu i notebooku. Připojení k mobilnímu telefonu vám navíc umožní využívat reproduktor jako handsfree, takže s ním budete moci vyřizovat telefonní hovory, aniž byste sáhli po telefonu. Všechny základní režimy (nastavení hlasitosti, přepnutí písně i přijetí hovoru) totiž můžete ovládat přímo na reproduktoru.

Je multifunkční

Kromě Bluetooth rozhraní a funkce handsfree dostal tento model do vínku také slot pro Micro SD paměťovou kartu, ze které přehraje soubory MP3, a FM digitální tuner, který naladí všechny dostupné rádio stanice a uloží je do paměti. Pro připojení modelu Sentinel SE-1 můžete samozřejmě použít i klasický audio kabel, který je součástí balení.

Chýtré funkce navíc

Veškeré ovládací prvky najdete na těle reproduktoru. Kvůli změně hlasitosti, přepnutí skladby ani přijetí telefonního hovoru tak nemusíte sahat do kapes pro telefon. Kromě ovladačů na těle najdete i integrovanou LED svítilnu, kterou oceníte nejen při výpravách do přírody.

Top v kategorii