logo
Koss Porta Pro

Koss Porta Pro

83%
Koss Porta Pro
Krátký popis: Parametry Koss Porta Pro Popis produktu Tato sluchátka se proslavila především pohodlím, které uživatelé pociťují př ...
Výrobce: Koss
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   799 Kč
Popis produktu

Parametry Koss Porta Pro

Popis produktu

Tato sluchátka se proslavila především pohodlím, které uživatelé pociťují při jejich nošení. Již skutečnost, že sluchátka nejsou těžká ani mohutná, je skvělým předpokladem pro vysoký komfort. Navíc jsou sluchátka vzdušná a průzvučná, díky čemuž nebudete ani při poslouchání muziky odříznuti od okolního světa. Asi nejpodstatnější vlastností je však kvalita zvuku. Ta je díky použití cívky z bezkyslíkaté mědi a vylepšeným dynamickým prvkům vynikající. Sluchátka tak dokáží poskytnout silné basy a také nečekaně širokou frekvenční odezvu.

Špičkový zvuk

Zvuk ze sluchátek je stále jedním z nejlepších, který na trhu dokážete sehnat. Je přitom úplně jedno, zda posloucháte na cestách nebo v pohodlí domova, protože tato sluchátka vám kdykoliv přivodí pocit, jako byste právě byli na živém vystoupení své oblíbené kapely.

Neobvykle skladná sluchátka

S nápadem vysoké mobility přišla na globální trh společnost Koss jako jedna z prvních. Právě tato sluchátka je totiž možné složit do tak malých a kompaktních rozměrů, že byste je mohli téměř schovat do kapsy. Nemusíte se tak ochudit o poslouchání oblíbené muziky ani na cestách.

Pohodlné nošení

Častým problémem sluchátek bývá nadměrný tlak na uši, který může následně způsobovat nepříjemné otlaky. Tato sluchátka díky své unikátní konstrukci nastaví přítlak přesně na míru vašim uším a vy si tak můžete užívat hodiny nerušeného poslechu naplno. Navíc jsou sluchátka tak lehká, že je občas ani na hlavě neucítíte.

Top v kategorii