logo
KitchenAid 5KSM150

KitchenAid 5KSM150

96%
KitchenAid 5KSM150
Krátký popis: Parametry KitchenAid 5KSM150 Popis produktu Pokud rádi a často vaříte a pečete, pak jistě oceníte spolehlivého, prac ...
Výrobce: KitchenAid
Kategorie: Kuchyňské roboty
Cena od:   15 990 Kč
Popis produktu

Parametry KitchenAid 5KSM150

Popis produktu

Pokud rádi a často vaříte a pečete, pak jistě oceníte spolehlivého, pracovitého a multifunkčního pomocníka v podobě moderního kuchyňského robota. Tichý a výkonný motor, deset rychlostí, protiskluzová podložka pro dokonalou stabilitu na jakémkoli povrchu, to je jen malý výčet jeho předností. Tento model využívá planetární systém mixování, což znamená, že se metla otáčí nejen kolem své osy, ale navíc vytváří pohyb i kolem nádoby. Rotačně se pohybuje jak šlehací metla, tak i hnětací hák a plochý šlehač, hezky od středu až po kraj celé mísy. Výsledkem je dokonalé, důkladné a stejnoměrné promíchání všech surovin v nerezové míse. Do robota navíc můžete snadno připojit i další volitelné příslušenství, které vám umožní strouhat, krájet, krouhat, lisovat nebo mlít.

Moderní design, tichý chod a výkonný motor

Moderní a stylový vzhled robota vás potěší, stejně jako tichý chod a výkonný motor. Deset volitelných rychlostí umožní větší variabilitu práce přesně podle toho, jak budete potřebovat. Samozřejmostí je protiskluzová gumová podložka pro dokonalou stabilitu na každém povrchu.

Planetární systém míchání

Jedná se o velmi účinný systém míchání, jehož výsledkem je důkladné a především stejnoměrné promíchání všech složek obsažených v míchací míse. Metla se otáčí nejen kolem své osy, ale vytváří pohyb i kolem nádoby až po její okraj. Rotačně se tedy pohybuje nejen šlehací metla, ale i hnětací hák a plochý šlehač.

Několik druhů volitelného příslušenství

K robotu můžete rychle a jednoduše připojit i celou řadu praktického příslušenství, které vám výrazně usnadní práci při přípravě jídel. Díky tomu s robotem můžete krouhat, krájet, strouhat, lisovat, mlít atd. Součástí vybavení je hnětací hák, plochý šlehač, šlehací metla a nalévací štít. Vše můžete umývat i v myčce na nádobí.

Top v kategorii