logo
Kingston HyperX Cloud II

Kingston HyperX Cloud II

94%
Kingston HyperX Cloud II
Krátký popis: Parametry Kingston HyperX Cloud II Popis produktu V herním průmyslu se výrobci předhání v tom, kdo vytvoří hezčí her ...
Výrobce: Kingston
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   2 190 Kč
Popis produktu

Parametry Kingston HyperX Cloud II

Popis produktu

V herním průmyslu se výrobci předhání v tom, kdo vytvoří hezčí herní sluchátka. Společnost Kingston se však rozhodla vybočit z tohoto trendu a mimo elegantní design se začala soustředit na kvalitu podávaného zvuku. Vznikla tak skvělá herní sluchátka, která v sobě ukrývají dokonce vestavěnou zvukovou kartu DSP. Délka přívodního kabelu činí 1 metr + 2metrový nástavec. Důležité pro hráče jsou tvarovatelné polštářky z paměťové pěny, které se postarají o pohodlí během hraní. Sluchátka disponují také odnímatelným mikrofonem, který díky digitální technologii nabídne neobvykle čistý zvuk. Díky USB koncovce a přibalené 3,5milimetrové redukci se nemusíte omezovat ani platformou připojeného herního zařízení.

Nenechte se rušit

U tohoto modelu herních sluchátek se nemusíte obávat nepříjemných okolních zvuků. Díky promyšlené konstrukci a vysoce izolujícím polštářkům si můžete naplno užít hraní her, sledovaní filmů nebo poslech hudby.

Vyšší pohodlí, lepší zážitek

Tento model je primárně určen milovníkům her. Výrobce tedy přizpůsobil sluchátka tak, aby i při relativně dlouhé době nošení zůstala stejně pohodlná a netlačila vás. K dosažení dobrého výsledku pomohla paměťová pěna, která se individuálně upraví podle tvaru uší a dále velmi měkké, a přesto stále dobře izolující polštářky, které ani po dlouhém nošení netlačí.

Navrženo nejen pro hráče

K sluchátkům je možné připojit i přibalený mikrofon, který získal dokonce certifikát od společnosti TeamSpeak. Navíc je zvuk přicházející do mikrofonu digitálně upraven tak, aby byl co nejvíce zredukován okolní šum. Díky těmto vlastnostem se tak nemusíte obávat o kvalitu vašeho hlasu, a to jak při hraní, tak například při Skype hovorech.

Upravujte dle potřeby

Zajímavým doplňkem u herních sluchátek může být ovladač regulace hlasitosti. Ten kupodivu neslouží pouze k úpravě hlasitosti sluchátek, ale také mikrofonu. Mimo to naleznete na ovladači také tlačítko s nápisem 7.1. Zmíněné tlačítko slouží k vyvolání virtuálního prostorového zvuku, který zajistí realističtější herní prožitek.

Problém konektivity vyřešen

V oblasti herního průmyslu došlo k rozšíření herních platforem. I na tuto skutečnost je však zařízení připravené. V balení totiž naleznete redukci, která USB koncovku rázem změní na 3,5milimetrový jack. Sluchátka tak můžete připojit jak k PC nebo Macu, tak i k herním konzolím typu PlayStation nebo Xbox.

Top v kategorii