logo
Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium

Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium

99%
Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium
Krátký popis: Parametry Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium Popis produktu Multifunkční kuchyňský robot, který hravě zvládne každo ...
Výrobce: Kenwood
Kategorie: Kuchyňské roboty
Cena od:   19 989 Kč
Popis produktu

Parametry Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium

Popis produktu

Multifunkční kuchyňský robot, který hravě zvládne každodenní úlohy, ale spolehnout se na něj můžete i při náročném vymíchávání či šlehání. Díky nerezovým metlám a velice výkonnému motoru s vámi bude spolehlivě držet krok opravdu dlouho. V balení najdete i další tři praktické nástavce. Velmi praktický ThermoResist mixér, kovový mlýnek na maso a food processor s množstvím nožů a otáčivých struhadel. Robot je vyroben v kovovém elegantním provedení, takže se navíc stane ozdobou vaší domácnosti.

Výkon a spolehlivost

Ať už se pustíte do klasických snadných úloh jako je míchání a šlehání, nebo budete potřebovat větší pomoc při vymíchání perfektního těsta, na tento výkonný robot se můžete s klidem spolehnout. Stroj je vybaven motorem s velmi vysokým výkonem a vyniká i svou kvalitou. Při každodenních činnostech i složitých přípravách vám bude silným a spolehlivým pomocníkem.

Elegantní vzhled

Kromě ohromného výkonu, díky kterému snadno a bez námahy povznesete přípravu oblíbených pokrmů na profesionální úroveň, vyniká kuchyňský robot i krásným designem. Minimalistický kovový vzhled se stane perlou každé kuchyně. Krásný vzhled a intuitivní ovládání si prostě zamilujete.

Jeden robot, neomezeně možností

Již nemusíte na každý úkon používat jiný nástroj. Díky tomuto výkonnému robotu budete mít téměř všechny kuchyňské pomocníky v jednom. Kromě nerezových metlí v balení najdete ještě další tři nástavce.

Všestranné využití

Na přípravu oblíbených smoothies či koktejlů poslouží skleněný ThermoResist mixér. A kovový maso-mlýnek si hravě poradí s jakýmkoliv masem na domácí sekanou či hamburgery.

Mnoho nástrojů v jednom

Díky food processoru s rozličnými noži a struhadly si poradíte s ostatními činnostmi velmi lehce a hravě. Uvidíte, že příprava jídla nebyla nikdy jednodušší. Navíc lze dokoupit dalších 20 doplňkových nástavců.

Top v kategorii