logo
Kenwood KMX 750 WH

Kenwood KMX 750 WH

100%
Kenwood KMX 750 WH
Krátký popis: Popis produktu KENWOOD KMX 750 WH Kuchyňský robot Kenwood KMX 750 je všestranným pomocníkem do každé moderní domácnosti. Jeho největšími přednos ...
Výrobce: Kenwood
Kategorie: Kuchyňské roboty
Cena od:   6 092 Kč
Popis produktu

Popis produktu

KENWOOD KMX 750 WH

Kuchyňský robot Kenwood KMX 750 je všestranným pomocníkem do každé moderní domácnosti. Jeho největšími přednostmi jsou elegantní design, kvalitní celokovové tělo, výkonný motor a možnost připojení až 10 nástavců.

Kuchyňský robot musí být natolik kvalitní, aby zvládl těžkou práci za vás. Celokovové tělo nejen skvěle vypadá, ale je také zárukou právě takovéto kvality. Pětilitrová kovová mísa má své masivní držadlo, aby ji bylo snazší uchopit. Kuchyňský robot má i kryt proti rozstřiku s plnícím otvorem.

S robotem Kenwood zvládnete naprosto cokoliv. Jeho součástí jsou totiž tři kovové metly - šlehací, unikátní K-metla a hnětací hák. Samozřejmostí je nastavení si potřebné rychlosti. Pro obzvlášť jemnou práci je k dispozici ještě speciální rychlost zpracování surovin. Pokud se vám stane, že necháte rameno robotu zvednuté, nemusíte se obávat, protože bezpečnostní pojistka přístroj v takovém případě vypne. Jeho použití je tedy bezpečné a jednoduché.

Technicý popis: kMix; celokovové tělo; 1000W, 5l nerezová mísa; 3 kovové metly: šlehací metla, K-metla, hnětací hák; variabilní elektronická rychlost+rychlost pro jemné zapracování surovin;bezpečnostní pojistka vypne robot, pokud je rameno zdvižené; bílá barva

Recenze Kenwood KMX 750 WH (3)

Top v kategorii