logo
Kenwood KMX 750 RD

Kenwood KMX 750 RD

97%
Kenwood KMX 750 RD
Krátký popis: Popis produktu Je všestranným pomocníkem do každé moderní domácnosti. Jeho největšími přednostmi jsou elegantní design, kvalitní celokovové tě ...
Výrobce: Kenwood
Kategorie: Kuchyňské roboty
Cena od:   6 220 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Je všestranným pomocníkem do každé moderní domácnosti. Jeho největšími přednostmi jsou elegantní design, kvalitní celokovové tělo, výkonný motor a možnost připojení až 10 nástavců.

Kuchyňský robot musí být natolik kvalitní, aby zvládl těžkou práci za vás. Celokovové tělo nejen skvěle vypadá, ale je také zárukou právě takovéto kvality. Pětilitrová kovová mísa má své masivní držadlo, aby ji bylo snazší uchopit. Kuchyňský robot má i kryt proti rozstřiku s plnícím otvorem.

S robotem Kenwood zvládnete naprosto cokoliv. Jeho součástí jsou totiž tři kovové metly - šlehací, unikátní K-metla a hnětací hák. Samozřejmostí je nastavení si potřebné rychlosti. Pro obzvlášť jemnou práci je k dispozici ještě speciální rychlost zpracování surovin. Pokud se vám stane, že necháte rameno robotu zvednuté, nemusíte se obávat, protože bezpečnostní pojistka přístroj v takovém případě vypne. Jeho použití je tedy bezpečné a jednoduché.

Recenze Kenwood KMX 750 RD (5)

Top v kategorii