logo
JBL Xtreme 2

JBL Xtreme 2

94%
JBL Xtreme 2
Krátký popis: Parametry JBL Xtreme 2 Popis produktu Dejte sbohem nekvalitnímu zvuku z vestavěného reproduktoru vašeho smartphonu a ...
Výrobce: JBL
Kategorie: Reprosoustavy
Cena od:   6 136 Kč
Popis produktu

Parametry JBL Xtreme 2

Popis produktu

Dejte sbohem nekvalitnímu zvuku z vestavěného reproduktoru vašeho smartphonu a pořiďte si externí bezdrátový reproduktor ve vylepšené druhé generaci. Oživí každou párty, díky voděodolnému provedení dokonce i u bazénu. Přes Bluetooth reproduktor spojíte se smartphonem či jiným kompatibilním zařízením a můžete si vychutnat špičkový zvuk z vylepšených měničů. Díky kompaktnímu provedení a odnímatelnému popruhu si můžete reproduktor vzít všude s sebou, svým designem přitom rozhodně přitáhne pozornost okolí. Baterie s dlouhou výdrží je potom zárukou, že reproduktor vydrží hrát až do svítání.

Kvalitní zvuk pro každou příležitost

Díky čtyřem vylepšeným měničům a dvěma basovým radiátorům si užijete ještě kvalitnější stereo zvuk, ať už jde o hluboké basy nebo čisté výšky. Prostřednictvím technologie JBL Connect+ lze bezdrátově propojit více než sto podporovaných reproduktorů a vytvořit tak ohlušující zvuk.

Nepřehlédnutelný design

Nápaditý design připomínající válec rozhodně nikdo v okolí nepřehlédne, navíc si můžete vybrat z několika barevných variant. Tělo reproduktoru je vyrobeno z odolného kovu a pokryto trvanlivou tkaninou, takže je vhodný i pro venkovní použití.

Chytrá řešení

Pro ještě snadnější přenášení je reproduktor dodáván s odnímatelným popruhem, který obsahuje integrovaný otvírák lahví. Jednoduché, ale praktické řešení. Pomocí integrovaných háčků potom můžete reproduktor umístit třeba na stěnu.

Voda? Žádný problém

S bezdrátovým reproduktorem od JBL si můžete bez starostí užít i letní párty u bazénu a nepřekvapí vás ani nečekaný déšť. Tento model se totiž chlubí voděodolným designem, který prošel certifikací IPX7.

Párty až do svítání

Baterie o kapacitě 10 000 mAh je zárukou výdrže až 15 hodin na jedno nabití. To znamená, že můžete poslouchat hudbu nonstop i bez elektrické sítě. K dobíjení baterie slouží univerzální port USB.

Top v kategorii