logo
JBL Go 2

JBL Go 2

89%
JBL Go 2
Krátký popis: Parametry JBL Go 2 Popis produktu Doplňte svůj zahradní večírek, letní grilování, výlet do přírody i každý běžný den ...
Výrobce: JBL
Kategorie: Reprosoustavy
Cena od:   759 Kč
Popis produktu

Parametry JBL Go 2

Popis produktu

Doplňte svůj zahradní večírek, letní grilování, výlet do přírody i každý běžný den o nezapomenutelný hudební doprovod. Ten vám zprostředkuje reproduktor Go 2 značky JBL, který ve svém kompaktním těle nabízí vysoký výkon i hluboké basy. Díky bezdrátovému systému vám k jeho provozu postačí chytré zařízení s Bluetooth, připojit se však můžete i klasickou cestou pomocí kabelu. Kvalitní baterie vám zprostředkuje až 5 hodin přehrávání. Hudebních možností si pak můžete užívat zcela kdekoli, třeba i pod vodou, neboť zařízení je plně voděodolné. Snadno také využijete jeho mikrofon pro vyřizování telefonních hovorů. Reproduktor je k dostání v široké barevné škále.

Praktická kostka v široké škále barev

Vysoce praktický vzhled reproduktoru se vám bude hodit v každodenním životě. Disponuje příjemnými zaoblenými hranami, matným provedením a intuitivními tlačítky. Zvolit si navíc můžete z 12 barev!

Kvalitní hudba po dlouhé hodiny

Součástí reproduktoru je zabudovaná Li-Ion baterie, která vám zajistí dlouhodobé přehrávání hudby. Vezměte si přístroj klidně na cesty, neboť vám vydrží v provozu až 5 hodin, a užívejte si jasné tóny a hluboké basy kvalitního přehrávání hudby.

Vhodný i pod hladinu vody

Z reproduktoru JBL budete mít radost i v případě, že vám spadne do vody. Disponuje totiž plně voděodolným designem, který jej předurčuje jako toho nejlepšího společníka horkých dnů u bazénu.

Připojení za pomocí Bluetooth i kabelu

JLB Go 2 je vybaven Bluetooth připojením, k přehrávání hudby vám tak stačí chytrý telefon či tablet. Připojíte se snadno a bezdrátově v mžiku oka. Pokud však nemáte zrovna k dispozici přístroj s Bluetooth, zařízení je vybaveno i klasickým vstupem pro kabel.

Čistý zvuk bez šumu

Využívejte reproduktor také jako mikrofon a bez problémů s ním vyřizujte telefonní hovory.

Top v kategorii