logo
JBL Go

JBL Go

93%
JBL Go
Krátký popis: Parametry JBL Go Popis produktu Mějte po ruce kompaktního a šikovného společníka, který vám zprostředkuje kvalitní p ...
Výrobce: JBL
Kategorie: Reprosoustavy
Cena od:   498 Kč
Popis produktu

Parametry JBL Go

Popis produktu

Mějte po ruce kompaktního a šikovného společníka, který vám zprostředkuje kvalitní poslech hudby kdykoli a kdekoli. Přenosný reproduktor JBL Go nabízí překvapivý výkon a skvělý hudební zážitek i navzdory své kompaktní velikosti. Díky Bluetooth se k zařízení připojíte snadno a okamžitě, stačí mít po ruce chytrý mobilní telefon či tablet. Jednoduchý, přesto však moderní design skvěle doplní každý styl a zvolit si ho můžete z několika nepřehlédnutelných barev. Reproduktor navíc využijete i k vyřizování telefonních hovorů a díky kvalitnímu mikrofonu vás čeká čistý zvuk bez ozvěny. Součástí reproduktoru je baterie, která vám zajistí pět dlouhých hodin přehrávání.

Vysoký výkon v kompaktním těle

Poslouchejte kvalitní hudbu na každém svém kroku. Přenosný reproduktor JBL Go je sice maličký, i přesto však disponuje vysokým výkonem a zprostředkuje vám hodnotný hudební přenos. Užívejte si hluboké basy a perfektní hlasitost za každé situace.

Stabilní bezdrátové připojení

K tomu, abyste se připojili k reproduktoru JBL Go, nepotřebujete žádné zbytečné kabely. Zařízení je vybaveno Bluetooth, které zajišťuje stabilní a spolehlivé připojení ať jste kdekoli. Dle libosti však můžete využít i klasický audio vstup pro kabel.

Baterie, která nezklame

Nebojte se vzít si reproduktor třeba na cestu. Disponuje dobíjecí baterií s dlouhou výdrží, která je schopna přehrávat vaši oblíbenou hudbu až pět hodin.

Čistý zvuk při telefonování

Spolehněte se na čistý zvuk bez nepříjemné ozvěny a šumu. Zařízení je vybaveno kvalitním mikrofonem, díky kterému s ním můžete vyřizovat i telefonní hovory, a to v té nejlepší kvalitě.

Design jako určený na cesty

Moderní design, který si můžete vybrat z několika stylových barev, vás nadchne na první pohled. Je jednoduše elegantní, zároveň však vysoce praktický. Využít navíc můžete i popruh na nošení, díky kterému budete mít vždy volné ruce.

Top v kategorii