logo
JBL Flip3

JBL Flip3

91%
JBL Flip3
Krátký popis: Parametry JBL Flip3 Popis produktu Jaký je nejlepší přítel každého hudebního nadšence? Přece bezdrátový reproduktor ...
Výrobce: JBL
Kategorie: Reprosoustavy
Cena od:   1 790 Kč
Popis produktu

Parametry JBL Flip3

Popis produktu

Jaký je nejlepší přítel každého hudebního nadšence? Přece bezdrátový reproduktor od JBL, který nabízí kvalitní zvuk se silnými basy v kompaktním těle odolném proti stříkající vodě. Pomocí univerzální technologie Bluetooth reproduktor spojíte až se třemi smartphony a tablety najednou, díky integrovaným mikrofonům jej lze použít také pro telefonní hovor. Baterie nabízí dostatečně dlouhou výdrž pro každou párty a pokud máte k dispozici více reproduktorů, můžete je propojit přes technologii JBL Connect. Reproduktor je připraven také pro použití s chytrými hlasovými asistenty.

V malém těle silný zvuk

I přes své malé rozměry a hmotnost jen 450 g vás reproduktor uchvátí svým silným a vyváženým stereo zvukem, který by mu mohly závidět i některé větší modely. Silnou basovou linku zajišťuje technologie JBL Bass Radiator.

Voda není nepřítel

Reproduktor je odolný proti stříkající vodě a polití, takže jej můžete bez obav vzít třeba k bazénu. Nepřekvapí vás nenadálý letní déšť ani rozlitá sklenice vody. A pro snadné umytí reproduktoru jej můžete vložit pod tekoucí vodu.

Dlouhá výdrž bez nabíjení

Reproduktor vydrží hrát až deset hodin na jedno nabití díky 3000mAh baterie, takže kabel můžete klidně nechat doma. K dobíjení slouží známý port microUSB. Všechny komponenty včetně baterie jsou chráněny pogumovaným tělem s odolnou textilií.

Hudba až ze tří zařízení

K reproduktoru můžete najednou bezdrátově připojit až tři smartphony nebo tablety přes technologii Bluetooth. Hudbu na párty tedy můžete mixovat společně s přáteli. Nebo propojte až sto dalších reproduktorů s JBL Connect a zažijte nezapomenutelný hudební zážitek.

Hovory i hlasové ovládání

Pokud vás během poslechu překvapí telefonní hovor, můžete jej přijmout stisknutím jednoho tlačítka. Druhá strana vás bude perfektně slyšet díky mikrofonu s redukcí hluku a ozvěny. Reproduktor můžete využít také v kombinaci s chytrými hlasovými asistenty ve vašem telefonu jako Siri a Google Now.

Top v kategorii