logo
JBL Flip 4

JBL Flip 4

97%
JBL Flip 4
Krátký popis: Parametry JBL Flip 4 Popis produktu Abyste si mohli svou oblíbenou hudbu vzít všude s sebou, připravila značka JBL k ...
Výrobce: JBL
Kategorie: Reprosoustavy
Cena od:   2 078 Kč
Popis produktu

Parametry JBL Flip 4

Popis produktu

Abyste si mohli svou oblíbenou hudbu vzít všude s sebou, připravila značka JBL kvalitní a všestranný bezdrátový reproduktor Flip 4. Zařízení funguje na základě Bluetooth připojení, se kterým ho snadno spárujete se svým mobilním telefonem či tabletem. Přístroj je vybaven kvalitními reproduktory, které zajišťují hluboké basy a křišťálově čistý zvuk. Velkou výhodou je jeho voděodolnost, díky níž je perfektním společníkem za každé situace a vzít si ho můžete klidně i do bazénu. Jeho praktický design je zhotoven jen z kvalitních materiálů a baterie s vysokou kapacitou vám zajistí až 12 hodin přehrávání.

Ten nejlepší audio doprovod

Připravte se na nádherné tóny, hluboké basy a hlasitý hudební doprovod. Bezdrátový reproduktor Flip 4 vám zprostředkuje perfektní zážitek, se kterým se každý večírek stane nezapomenutelným.

Hudební možnosti po celý den

Užívejte si audio možností tak dlouho, jak jen budete chtít. Reproduktor je vybaven baterií s vysokou kapacitou, díky které budete svou oblíbenou hudbu poslouchat až nepřetržitých 12 hodin.

Připojení snadno, rychle a kdekoli

K reproduktoru se snadno a okamžitě připojíte kdekoli, stačí jen mít po ruce chytrý telefon či tablet s Bluetooth připojením. Navíc můžete připojit až dvě zařízení najednou.

Skvělý společník do vody

Vezměte si svůj reproduktor kamkoli – třeba i do bazénu! Přístroj je perfektně vodotěsný, a to až do čtyř metrů pod hladinou.

Za zábavou i do práce

Flip 4 je vybaven mikrofonem, který zabraňuje vzniku ozvěny a šumu. Je tak perfektní volbou pro využití před širokým publikem posluchačů, jako jsou například pracovní konference, použít ho ale můžete i k vyřizování telefonních hovorů. Díky podpoře technologie JBL Connect+ ho navíc můžete bezdrátově propojit s dalšími reproduktory disponujícími touto funkcí.

Elegantní i praktický

Nezbytnou vlastností bezdrátového reproduktoru je kvalitní konstrukce, díky které přístroj ledacos vydrží a je tak ideálním společníkem na cesty. Odolný a praktický design disponuje vysokou životností a navíc je moderní volbou. Zvolte si ze šesti barevných variant tu pravou pro sebe!

Top v kategorii