logo
JBL Charge 4

JBL Charge 4

92%
JBL Charge 4
Krátký popis: Parametry JBL Charge 4 Popis produktu Užijte si parádní poslech hudby. Vysoký výkon a kvalitní zvuk jistě ocení každ ...
Výrobce: JBL
Kategorie: Reprosoustavy
Cena od:   3 711 Kč
Popis produktu

Parametry JBL Charge 4

Popis produktu

Užijte si parádní poslech hudby. Vysoký výkon a kvalitní zvuk jistě ocení každý hudební fanoušek. Kompaktní rozměry, dlouhá výdrž, rychlé nabíjení a možnost vytvořit z přístroje powerbanku pro váš smartphone, ze kterého probíhá streamování hudby. To vše dělá z tohoto přístroje ideálního parťáka na cesty. Díky voděodolné a bytelné konstrukci se nemusíte bát, že jej polijete. Ba naopak! Déšť a stříkající kapky z bazénu už vás nezastaví. Pro ty opravdu náročné se nabízí možnost propojení více přístrojů najednou a jejich snadná synchronizace, což už slibuje opravdu pořádnou akci.

Parádní zvuk

Vysoký výkon zajišťují duální pasivní zářiče. Díky nim si můžete naplno užít hluboké, dunivé basy, jasné a čisté výšky a také pořádnou hlasitost.

Odolná konstrukce

Pevné a odolné materiály dělají z tohoto reproduktoru parádního parťáka na cesty. Robustní gumový kryt a bytelné textilní materiály ho ochrání za každé situace. Díky vodotěsnosti se nemusíte bát vlhka. Právě naopak, přístroj můžete klidně ponořit i do vody. Takže pokud máte v plánu párty na lodi nebo u bazénu, směle do toho!

Maximální výdrž

Už žádné trapné ticho! Integrovaná Li-Ion baterie nabízí až dvacet hodin přehrávání hudby na jedno nabití.

Jednoduché propojení

Streamování hudby probíhá jednoduše, pomocí Bluetooth technologie, a to přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu. Najednou lze připojit až dvě zařízení.

Další praktické funkce

Reproduktor může zároveň fungovat jako powerbanka pro váš smartphone. Navíc má v sobě vestavěný mikrofon, takže si v případě potřeby snadno vyřídíte i své hovory.

Pořádná párty

Uspořádejte pořádnou akci. Pomocí technologie JBL Connect+ bezdrátově propojíte až 100 reproduktorů najednou, což už je příslibem pořádné taneční párty.

Top v kategorii