logo
iGet Smart G102

iGet Smart G102

85%
iGet Smart G102
Krátký popis: Parametry iGet Smart G102 Popis produktu Tablet slouží jako okno do světa multimédií. Má velký displej se sytými a j ...
Výrobce: iGET
Kategorie: Tablety
Cena od:   2 649 Kč
Popis produktu

Parametry iGet Smart G102

Popis produktu

Tablet slouží jako okno do světa multimédií. Má velký displej se sytými a jasnými barvami. Poměr stran je optimální pro sledování videa, ale zároveň dobře poslouží i k práci s delšími textovými soubory. Procesor spolu s operační pamětí se postarají o to, aby měl tablet dostatečný výkon pro všechny běžně používané aplikace. Interní paměť je pak možné rozšířit za pomoci paměťové micro SDXC karty. Zadní fotoaparát zachytí vzpomínky, zatímco přední poslouží především pro videohovory.

Brána do multimédií

Velký displej se může pochlubit sytými a jasnými barvami. Zároveň zvolený poměr stran ideálně koresponduje sledování filmů, ale bude se hodit i při luštění dlouhých textových souborů.

Elegantní design

Tablet má elegantní kovové tělo s promyšleným designem. Ostře řezané hrany dodávají zařízení styl a dokreslují celkovou propracovanost provedení.

Potřebný výkon

Kombinace procesoru a operační paměti zajišťuje dostatečný výkon, aby bylo možné používat veškeré běžné aplikace.

Další praktické vychytávky

Tablet má slot pro dvě SIM-karty. Zadním fotoaparátem můžete zachytit, co se právě děje, zatímco přední fotoaparát nejlépe poslouží při videohovorech. Nechybí ani GPS nebo baterie s velkou kapacitou.

Top v kategorii