logo
Huawei Watch GT

Huawei Watch GT

93%
Huawei Watch GT
Krátký popis: Parametry Huawei Watch GT Popis produktu Kvalitní funkcemi nabitý sporttester v designu klasických hodinek. Vymyká s ...
Výrobce: Huawei
Kategorie: Chytré hodinky
Cena od:   4 190 Kč
Popis produktu

Parametry Huawei Watch GT

Popis produktu

Kvalitní funkcemi nabitý sporttester v designu klasických hodinek. Vymyká se výdrží baterie, která je schopna pohánět hodinky až po dobu dvou týdnů. Jsou nabity nejmodernějšími technologiemi podporující nejrůznější sportovní aktivity. Přesné GPS, monitoring spánku, voděodolnost do 50 metrů či možnost ovládat příchozí hovory a zprávy jsou jen pomyslnými třešničkami ve skvělé výbavě.

Dokáže s vámi držet krok až dva týdny

Nový inteligentní systém šetření baterie se postará o královsky dlouho dobu používání. Chytré hodinky podle aktivity poznají, zda se mají přepnout do režimu výkonu či efektivity. Přizpůsobí tak energii podle aktuální vykonávané aktivity a budou vás provázet na každém kroku až neuvěřitelné dva týdny.

Citlivější senzor srdečního tepu

Senzor hlídání srdeční aktivity TrueSeen pracuje ještě efektivněji a přesněji než předchozí generace senzorů. Nyní je zde použit samoučící se algoritmus, který poskytne ty nejpřesnější výsledky, a to vše okamžitě v reálném čase. To je skvělým pomocníkem například při běhání. V režimu inteligentního tréningu vás hodinky sami vedou a doporučují úpravu tempa.

Přesné určování polohy

Díky modernímu GPS, které podporuje důležité hlavní systémy (GPS, Galileo a Glonass) dosahují hodinky vynikající přesnosti v určování polohy. Satelity vyhledají vaši pozici opravdu velmi rychle a přesně. Perfektní určení polohy si prostě zamilujete.

Parťák do každého prostředí

Tyto chytré hodinky budou vždy připraveny na vaše dobrodružství v jakémkoliv terénu. Ať už jen chodíte po městě a přijímáte hovory, protáhnete tělo v posilovně či vyrazíte do přírody, tyto multifunkční sportovní hodinky vás nezklamou. Bez problémů změříte spálené kalorie, uraženou vzdálenost či dobu aktivity. Hodinky jsou také vodotěsné až do 50 metrů, takže vodní trénink rozhodně vynechat nemusíte. Pokud vyrazíte do hor, oceníte funkce jako barometr, GPS nebo kompas.

Inteligentní monitoring spánkové aktivity

Tyto hodinky dokáží kromě ovládání hovorů, zobrazování zpráv a plnohodnotného multifunkčního sporttesteru také monitorovat průběh a kvalitu spánku. Technologie TruSleep bedlivě monitoruje průběh každého cyklu spánku a podle vyhodnocených dat je schopná doporučit až 200 návrhů, které by mohly váš spánek zkvalitnit. Počítat ovečky však prozatím budete muset sami.

Top v kategorii