logo
Huawei Watch 2 4G

Huawei Watch 2 4G

93%
Huawei Watch 2 4G
Krátký popis: Parametry Huawei Watch 2 4G Popis produktu Tyto chytré hodinky s keramickou fazetou přinášejí několik zásadních novi ...
Výrobce: Huawei
Kategorie: Chytré hodinky
Cena od:   6 218 Kč
Popis produktu

Parametry Huawei Watch 2 4G

Popis produktu

Tyto chytré hodinky s keramickou fazetou přinášejí několik zásadních novinek. Díky sníženému profilu nebudou na ruce překážet, jsou voděodolné a prachu vzdorné. Díky dostatečně velkému displeji s tvrzeným sklem a podpoře SIM karty si můžete pohodlně vyřizovat hovory či SMS přímo ze zápěstí. Technologie GPS, NFC, Wi-Fi a Bluetooth jsou samozřejmostí. Měření tepu a možnost rychlé platby přes terminál pomocí NFC je taktéž dostupná. Barevně se zalíbí snad každému. Design odpovídá klasickým hodinkám a na výběr jsou klasické anebo sportovní řemínky v různých barevných provedeních, které navíc snadno vyměníte za jiný.

S klasickým vzhledem každý den jinak

Nová technologie se spojila s klasickou výrobou hodinek a byl tak zachován i jejich klasický design, který se hodí k mnoha stylům. Digitální ciferník si můžete snadno změnit podle své nálady. Zobrazení času může být jak analogové, tak digitální, v mnoha různých barevných variantách.

Neobyčejná keramická fazeta a volba barvy řemínku

Díky keramické fazetě působí hodinky luxusním dojmem. Je vysoce odolná vůči odření, protože je šestkrát tvrdší než ocel. Téměř vůbec nedochází ke křížení s radiovými vlnami. Řemínek hodinek je možné snadno vyměnit. U sportovní verze je plně kompatibilní se všemi řemínky s šířkou 20 milimetrů, u varianty Classic pak s šířkou 22 milimetrů.

Vysoká odolnost vůči vodě i prachu

Díky stupni krytí IP68 můžete mít hodinky na ruce za každé situace. Jsou odolné vůči vodě i prachu.

Zabudované bezdrátové antény

Dvojitá 4G, GPS, Wi-Fi a Bluetooth antény byla zabudovány do fazety, čímž bylo omezeno rušení signálu tělem uživatele a vylepšen příjem signálu.

Nepřetržité 4G připojení

Tento model podporuje SIM karty a umožní tak nepřetržité připojení. Můžete telefonovat, i když jste zrovna v pohybu, aniž by vás rušil mobilní telefon. Posílat zprávy můžete také odkudkoliv.

Dokonalý společník při sportu

Při běhu nebo jízdě na kole si můžete hodinky spárovat s mobilním telefonem a poslouchat svou oblíbenou hudbu. Jedním tlačítkem si můžete spustit tréninkovou aplikaci, která uloží všechna data. Hodinky vám samy napoví, kdy přidat, zpomalit či zastavit. Nepřetržitě měří srdeční rytmus a to i odpočinkový. Záznam z měření si můžete v posledních šesti hodinách prohlédnout v grafu. GPS zaznamená vaši trasu, kterou si můžete prohlédnout na displeji s vysokým rozlišením.

Výkonný asistent

Systém Android Wear 2.0 nabízí další vychytané aplikace. Některé umí dokonce fungovat nezávisle na vašem telefonu. S těmito smart hodinkami nezapomenete na důležité události. S využitím technologie NFC zaplatíte systémem Android Pay pouhým mávnutím ruky. Osobní asistent Google se spustí dlouhým stisknutím horní korunky.

Nabitá baterie

Používat hodinky je možné dva dny v kuse, při spuštěném úsporném režimu to lze i déle. Výdrž baterie však závisí na konkrétní situaci a podmínkách používání.

Top v kategorii