logo
Huawei MediaPad T3 10 TA-T310W16TOM

Huawei MediaPad T3 10 TA-T310W16TOM

89%
Huawei MediaPad T3 10 TA-T310W16TOM
Krátký popis: Parametry Huawei MediaPad T3 10 TA-T310W16TOM Popis produktu Přestože se zdá, že výrobci na kategorii 9,6palcových t ...
Výrobce: Huawei
Kategorie: Tablety
Cena od:   3 290 Kč
Popis produktu

Parametry Huawei MediaPad T3 10 TA-T310W16TOM

Popis produktu

Přestože se zdá, že výrobci na kategorii 9,6palcových tabletů poněkud zanevřeli, stále jsou na trhu k vidění povedené kousky. Jedním z nich je i MediaPad T3 od Huawei, který nabídne výbavu v podobě prostorného HD displeje s kvalitním IPS panelem, čtyřjádrového procesoru, dlouhé výdrže na jedno nabití a moderní operační systém s praktickou nástavbou plnou užitečných funkcí. Díky ní můžete využívat například noční režim obrazovky šetřící vaše oči a vylepšující následný spánek.

I tablet může být elegantní

Tablety s větší úhlopříčkou kladou zvláštní nároky na pevnost a kvalitu zpracování celého zařízení. Proto Huawei přichází s konstrukcí podpořenou zády z eloxovaného hliníku. Kromě pevnosti a odolnosti tak navíc přináší luxusní vzhled a jistější pocit z držení v rukou.

Zářivý displej

Do kovového těla je zasazen prostorný 9,6palcový displej, který mezi ostatními tablety vyčnívá nejen svou úhlopříčkou. Kromě HD rozlišení totiž nabídne také kvalitní IPS zobrazovací panel s věrným podáním barev a širokými pozorovacími úhly. V noci pak přijde vhod speciální režim šetřící váš zrak a spánek.

Dlouhá výdrž

Kromě výkonných komponent se v těle zařízení ukrývá také baterie s velkou kapacitou 4 800 mAh. V praxi to znamená, že vás tablet zvládne doprovázet po celý den používání. Své zásluhy na tom má také moderní optimalizovaný operační systém.

Intuitivní ovládání

Čtyřjádrový procesor s dostatkem operační paměti hladce pohání sedmou generaci moderního operačního systému Android. Nástavba EMUI od Huawei pak k již tak dobrému systému přidává několik zajímavých a praktických funkcí.

Pro celou rodinu

Tablet nabízí funkci organizace uživatelských účtů, takže jej může využívat celá rodina. Jako rodič můžete udělit dětským účtům určitá omezení, a mít tak kontrolu nad tím, jak děti zařízení využívají. Vše máte plně pod svou gescí.

Top v kategorii