logo
Huawei AM61

Huawei AM61

96%
Huawei AM61
Krátký popis: Parametry Huawei AM61 Popis produktu Soustřeďte se jen na svůj výkon! Pohodlná, ergonomicky tvarovaná sluchátka, kte ...
Výrobce: Huawei
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   649 Kč
Popis produktu

Parametry Huawei AM61

Popis produktu

Soustřeďte se jen na svůj výkon! Pohodlná, ergonomicky tvarovaná sluchátka, která vydrží jakoukoliv sportovní aktivitu, vám v tom pomohou. Díky speciálnímu tvaru drží perfektně uvnitř ucha i při zběsilém poskakování a jejich odolný design se statečně popere s potem, prachem i vodou. Zároveň ale nabízí i perfektní zvuk bez kompromisů. To vše bez kabelů, za pomoci Bluetooth bezdrátového přenosu. Dlouhou výdrž baterie sportovci jistě využijí na plno. A pro případ, že sluchátka zrovna nepoužíváte, se skvěle hodí magnetické uchycení kolem krku.

Ergonomický tvar

Lehká a pohodlná, tak se dají tato sluchátka jednoduše charakterizovat. Perfektně drží uvnitř ucha díky jedinečnému tvaru i při náročnějších sportovních aktivitách. Stylový barevný design perfektně doplní vaši image.

Maximálně odolné

Počasí už vás nezastaví. Ať trénujete v podzimním dešti nebo v horkém létě, každodenní kontakt s vodou, prachem a potem těmto sluchátkům rozhodně neublíží.

Zvuk bez kompromisů

Vysoce kvalitní membrána uvnitř a měděný kabel jako spojení mezi jednotlivými špunty se postará o maximálně věrný zvuk s hlubokými basy i přirozenými výškami. Profesionální technologie rušení šumu aktivně snižuje hluk zvenčí.

Dlouhá výdrž

Velká kapacita baterie poskytuje až šest hodin přehrávání hudby na jedno nabití. To je dost pro průměrnou sportovní aktivitu.

Snadno přenosné

Pokud sluchátka právě nepoužíváte, jednoduše je přehodíte přes krk a vestavěný magnet se postará o uchycení.

Žádné kabely

Rychlý přenos dat přes Bluetooth nabízí naprostou svobodu pohybu bez kabelů a zároveň kvalitní poslech až do vzdálenosti deseti metrů od vašeho zařízení.

Top v kategorii