logo
HP 250 G6 5JL04ES

HP 250 G6 5JL04ES

100%
HP 250 G6 5JL04ES
Krátký popis: Parametry HP 250 G6 5JL04ES Popis produktu Potřebujete notebook pro kancelářskou práci, prohlížení internetu nebo sl ...
Výrobce: HP
Kategorie: Notebooky
Cena od:   13 027 Kč
Popis produktu

Parametry HP 250 G6 5JL04ES

Popis produktu

Potřebujete notebook pro kancelářskou práci, prohlížení internetu nebo sledování filmů? Oblíbený model HP 250 G6 splní všechny běžné úkoly a vyznačuje se atraktivním poměrem cena/výbava. Odolná konstrukce pomáhá prodloužit životnost notebooku, který se vzhledem ke své rozumné hmotnosti hodí i pro občasné cestování. Zásluhou dostatečně výkonného hardwaru v čele s rychlým SSD nebudete muset čekat na otevření programu celou věčnost. Vaše oblíbené filmy i webové stránky se budou krásně vyjímat na matném displeji s jemným rozlišením. Univerzálnost notebooku podtrhuje klávesnice s numerickým blokem, optická mechanika, stereo reproduktory i široké možnosti konektivity.

Vždy po ruce

Ať už budete notebook používat v pohodlí domova nebo na cestách, oceníte jeho konstrukci z odolných materiálů, které lépe odolají otřesům a nárazům. Vzhledem k jeho hmotnosti si můžete tento model pohodlně vzít s sebou do práce, do školy či na dovolenou.

Soubory okamžitě k dispozici

Použitý procesor Intel Core ani dostatečně veliká operační paměť se nezadýchá při plnění běžných úloh. Nejvíce si ovšem zamilujete pevný disk M.2 SSD, který výrazně zrychlý start operačního systému Windows 10 i práci s vašimi soubory a oblíbenými programy.

Pohled bez odlesků

Oblíbená patnáctipalcová úhlopříčka displeje zajišťuje dostatek prostoru bez ohledu na to, zda pracujete nebo se bavíte. A to navíc v kombinaci s jemným rozlišením Full HD a matnou úpravou, která eliminuje nepříjemné odlesky.

Pro práci i zábavu

Pohodlně pracujte v kancelářských programech na klávesnici s numerickým blokem. Pusťte si své oblíbené CD nebo DVD díky integrované optické mechanice a stereo reproduktorům. Nebo zavolejte svým známým přes internet s využitím vestavěné webkamery.

Spojený se světem

Pokud potřebujete zvětšit pracovní plochu, můžete využít port HDMI nebo VGA k připojení externího monitoru. Vestavěná čtečka SD karet umožňuje snadno importovat snímky z fotoaparátu. Neobejdete se ani bez dostatečného počtu portů USB nebo rychlého připojení Wi-Fi.

Top v kategorii