logo
Honor 10 Lite 3GB/32GB Dual SIM

Honor 10 Lite 3GB/32GB Dual SIM

96%
Honor 10 Lite 3GB/32GB Dual SIM
Krátký popis: Parametry Honor 10 Lite 3GB/32GB Dual SIM Popis produktu Jak již název a velmi lákavá cenovka napovídá, Honor 10 Lit ...
Výrobce: Honor
Kategorie: Mobilní telefony
Cena od:   4 599 Kč
Popis produktu

Parametry Honor 10 Lite 3GB/32GB Dual SIM

Popis produktu

Jak již název a velmi lákavá cenovka napovídá, Honor 10 Lite představuje „odlehčenou“ verzi svého základního modelu, které však zůstalo vše, co má současný smartphone splňovat, a ještě se přidalo něco navíc. Jako první vás ohromí skutečně prostorný displej s vysokým rozlišením, výbornou čitelností i na přímém slunci a téměř nepřítomným rámečkem okolo. Pouze nejnutnější kousek displeje vykusuje čočka 24megapixelového selfie fotoaparátu, jenž se nezalekne tmy a díky podpoře umělé inteligence si hravě poradí se zkrášlovacími efekty a rozostřeným pozadím. Fotografy zaujme také duální snímač na zadní, stylově designované straně. Všechny potěší výkonný osmijádrový procesor, grafická jednotka umožňující hraní her a moderní systém Android deváté generace s nástavbou EMUI.

Energický design

Málokterý telefon se vymyká přísným konzervativním tradicím, které sice nikoho neurazí, ale také neohromí. Honor 10 Lite jde tak trochu proti proudu a nabízí neotřelý stylový design, který baví hrou barev. Nechte se překvapit proměnlivostí energických tónů a zaujměte své okolí.

Více obsahu, méně okrajů

Honor 10 Lite se vypořádává se soudobým trendem tenkých rámečků obrazovky způsobem, který dává samotnému obsahu ještě více místa, než je obvyklé. Zářivým displejem čitelným i na přímém slunci, který se pyšní rozlišením Full HD Plus, je tak vyplněno přes 90 % čelní strany. Potěší i širokoúhlý poměr stran nebo přímo z výroby nainstalovaná ochranná folie.

Dokonalá selfies, kdekoliv a kdykoliv

Přední fotoaparát nevystupuje z okraje telefonu jen fyzicky, ale daří se mu vyčnívat mezi ostatními také v přeneseném významu. Dělá to zejména vysokým rozlišením 24 megapixelů a velkou plochou snímače, která se hodí zejména v noci, kdy dovede skutečné divy. Výsledku výrazně dopomůže také umělá inteligence, která rozpozná typ scény a díky volitelným zkrášlovacím efektům a osvětlení zajistí, abyste vy a vaši přátelé skutečně vynikli.

Duální fotoaparát pro pevné snímky

Přes nízkou cenovku na zádech telefonu naleznete duální fotoaparát, který si v ničem nezadá s dražšími modely. Kombinace 13 a 2megapixelového snímače dodá vašim snímkům patřičnou hloubku a ostrost. Vysoká světelnost, nízká clona a pevná stabilizace se postarají o úchvatné momentky za každého osvětlení.

Váš oblíbený systém v novém

Moderní operační systém Android 9 Pie si našel cestu i na Honor 10 Lite, kde ho výborně doprovází oblíbená uživatelská nástavba EMUI. Kromě řady praktických funkcí, výkonu a úsporného provozu nabízí minimalistický design ušitý přesně na míru specifickému displeji s kapkovitým výřezem.

Výkon pro současný život

Srdcem telefonu je výkonný osmijádrový čipset, který se v kombinaci s dostatkem operační paměti a rychlou grafickou jednotkou postará o bezproblémový chod v dnešním uspěchaném světě. Rychlého přepínání aplikací podle aktuální potřeby se tedy bát nemusíte. Samozřejmostí je spousta místa pro vaše soubory či rychlé připojení k internetu.

Hraní se nezalekne

Také si říkáte, že velký a zářivý bezrámečkový displej Honoru 10 Lite je jako dělaný pro hraní her? Výrobce si to myslí také, a proto telefon vybavil technologií GPU Turbo, která dovedně využívá výpočetní výkon grafické jednotky a procesoru k efektivnímu a rychlému zobrazování i těch nejakčnějších herních scén.

Chytrá vylepšení pro chytré uživatele

Z darů umělé inteligence těží v telefonu hned několik praktických funkcí a technologií. Oceníte ji například při hovorech v rušném prostředí, kdy dovede výrazně zvýšit jejich kvalitu. Potěší také operativním přepínáním na nejlepší mobilní síť, což se hodí obzvlášť v prostorech se špatným signálem. Pomůže i v oblasti překladů nebo při nákupu, kdy ukáže informace o výrobku a doporučí další varianty.

Top v kategorii