logo
Gorenje GV64161

Gorenje GV64161

92%
Gorenje GV64161
Krátký popis: Parametry Gorenje GV64161 Popis produktu Myčka má maximálně optimalizovaný interiér, ve kterém lze díky barevným poh ...
Výrobce: Gorenje
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   11 989 Kč
Popis produktu

Parametry Gorenje GV64161

Popis produktu

Myčka má maximálně optimalizovaný interiér, ve kterém lze díky barevným pohyblivým prvkům a přizpůsobitelným košům snadno ukládat nádobí. Za pomoci přizpůsobitelného uspořádání tak můžete umýt i ty největší talíře a hrnce. Pokud nevíte, jak myčku co nejlépe nastavit, pomůže vám automatický program. Ten za pomoci chytrých senzorů pozná, která kombinace množství vody a spotřeby energie je optimální, tak aby nádobí bylo perfektně umyté. Myčku lze také napojit místo přívodu studené vody k horké vodě, což následně umožní zkrátit čas trvání programu a snížit spotřebu energie.

Dostatečná kapacita

Myčka má maximálně optimalizovaný interiér, ve kterém lze díky barevným pohyblivým prvkům a přizpůsobitelným košům snadno ukládat nádobí. Za pomoci přizpůsobitelného uspořádání tak můžete umýt i ty největší talíře a hrnce.

Ještě lepší sušení

Funkce Total Dry dokáže pojistit, že nádobí bude maximálně suché. Díky této funkci se myčka po skončení programu dokáže sama pootevřít a za pomoci cirkulace vzduchu nádobí dosušit.

Rychlý program pro méně špinavé nádobí

Bleskový program SpeedWash má hotovo již za 15 minut. Bude se hodit pro maximálně rychlé umytí méně znečištěného nádobí.

Program bez starostí

Automatický program vyřeší mytí za vás. Za pomoci moderních chytrých senzorů přesně dokáže určit, kolik vody a energie má použít, aby bylo nádobí dokonale čisté.

Intenzivní a přesto rychlý program

Program Quick Intensive má schopnost zoptimalizovat jednotlivé fáze mycího cyklu tak, že má hotovo za jedinou hodinu. Při plném zatížení myčky špinavým nádobím tak představuje maximálně rychlou alternativu.

Vychytávka šetřící čas i energii

Myčku lze napojit na zdroj teplé vody namísto studené. Tím se šetří čas i energie, protože je možné program zkrátit a eliminovat ohřívání vody v rámci mycího cyklu.

Top v kategorii