logo
Gorenje GS66260X

Gorenje GS66260X

89%
Gorenje GS66260X
Krátký popis: Parametry Gorenje GS66260X Popis produktu Myčka na nádobí XXL umožňuje umytí 16 sad nádobí ve třech koších. Pro rych ...
Výrobce: Gorenje
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   14 419 Kč
Popis produktu

Parametry Gorenje GS66260X

Popis produktu

Myčka na nádobí XXL umožňuje umytí 16 sad nádobí ve třech koších. Pro rychlé umytí běžně zašpiněného nádobí má program SpeedWash, který má hotovo za pouhých 15 minut. Po dokončení mycího cyklu se dokáže sama pootevřít, tak aby nádobí dokonale doschlo a zároveň tím šetří energii. Maximální životnost, co nejnižší spotřebu elektřiny a vyšší výkon se znatelně tišším provozem zajišťuje invertorový elektromotor. Proti zápachu ji chrání technologie IonTech, která přirozeně eliminuje pachy na principu ionizace.

Maximální kapacita i flexibilita

Do myčky se vejde až 16 sad nádobí, které lze naskládat do tří praktických košů. Ty lze variabilně přizpůsobit, tak aby se do myčky dalo naskládat různé nádobí podle potřeby. Vysoká vana z nerezu dokáže pojmout podnos o velikosti až 35 cm. Koše mají barevné pohyblivé prvky a jejich rozložení se dá přizpůsobit.

Bleskový program SpeedWash

Pokud potřebujete rychle umýt běžně špinavé nádobí, bude se vám hodit program SpeedWash. Ten dokáže za 15 minut umýt i větší množství nádobí, takže je ideální, pokud máte větší návštěvu.

Ještě sušší nádobí

Když myčka skončí mycí cyklus, dokáže sama pootevřít dvířka tak, aby měla zbytková pára kam unikat. Díky tomu do myčky proudí čerstvý vzduch a nádobí tak může ještě lépe doschnout. Zároveň se tím snižuje i spotřeba.

Čistá a voňavá kuchyň

Pokud trvá několik dní, než myčku naládujeme špinavým nádobím, nemusí být příliš voňavá. Proto má myčka zabudovanou speciální technologii IonTech, která na principu ionizace přirozeně eliminuje zápachy a udržuje myčku maximálně svěží.

Program pro maximální hygienu

Pro rodiče s malými dětmi, kteří potřebují často sterilizovat dětské potřeby a lahve bude dobrou zprávou program Extra Hygiena. Ten přidává extra opláchnutí studenou vodou následované ještě delším mytím horkou vodou, tak aby bylo odstraněno maximum bakterií a proces sterilizace tím tak nahrazuje.

Rychlý a intenzivní Quick Intensive program

Quick Intensive program má optimalizované všechny fáze cyklu mytí, čímž dokáže ukončit program v rámci jediné hodiny. Díky tomu je nádobí perfektně čisté a suché ještě rychleji, i když bylo maximálně špinavé.

S vyšší teplotou nižší spotřeba

Myčku lze místo studené vody připojit na teplou. Díky tomu lze zkrátit čas trvání programu a minimalizovat spotřebu energie.

Invertorový elektromotor

Bezkomutátorový elektromotor má regulovatelné otáčky. Díky tomuto řešení dokáže zajistit maximální výkon s ještě tišším provozem. Myčka má tak nižší spotřebu energie a vydrží déle v provozu.

Top v kategorii