logo
Garmin vívoActive 3

Garmin vívoActive 3

90%
Garmin vívoActive 3
Krátký popis: Parametry Garmin vívoActive 3 Popis produktu Malé sportovní hodinky, které zvládnou více než 15 sportovních režimů. ...
Výrobce: Garmin
Kategorie: Chytré hodinky
Cena od:   4 990 Kč
Popis produktu

Parametry Garmin vívoActive 3

Popis produktu

Malé sportovní hodinky, které zvládnou více než 15 sportovních režimů. Hodí se na cvičení ve fitness centru, jógu, veslování, golf, běžecké i sjezdové lyžování, plavání v bazénu a samozřejmě i jízdu na kole, běh, nebo chůzi. Mají funkci celodenního měření tepu přímo na zápěstí, oproti předchozím modelům jsou ale kompaktnější. Mají dotykové ovládání na displeji, ale umožňují také scrollování pomocí přejíždění prstem z boku. Kromě dotykového systému mají hodinky také jedno klasické tlačítko, které je umístěno jako u klasických hodinek. V případě potřeby je možné displej otočit, tak aby tlačítko nepřekáželo. Hodinky mají integrované bezkontaktní platby.

Vestavěný snímač tepu

Hodinky mají senzor, který na principu optického měření snímá srdeční tep přímo ze zápěstí ruky. Měření pak probíhá průběžně po celý den a automaticky detekuje klidový srdeční tep a zobrazuje jeho průběh za posledních sedm dní. Za pomoci měření variability srdečního tepu dokáží hodinky monitorovat a ukládat míru stresu a dokáže identifikovat stresové situace a pomoci tak s jejich eliminací a navázanou změnou životního stylu. Během sportování dokáží hodinky hodnotit fyzickou kondici svého uživatele.

Dotykový displej

Hodinky mají dotykový displej s vysokým rozlišením. Mají výbornou čitelnost i za nejnáročnějších světelných podmínek. V průběhu dne displej neustále svítí a nezhasíná, proto jsou údaje na displeji neustále vidět.

Bezkontaktní platby

Jednou z funkcí hodinek je technologie pro bezkontaktní platby. Počítá se s podporou nejrozšířenějších platebních karet, jako jsou Visa a MasterCard. Existující kartu stačí spárovat s hodinkami a v obchodě pak lze zaplatit pouze za pomoci přiložení zápěstí.

Tréninkový deník

S hodinkami je možné bezplatně využívat služeb tréninkové deníku Garmin Connect. Ten je dostupný v mobilní a webové verzi. Pomocí něj můžete uchovávat, vyhodnocovat a sdílet s přáteli různé sportovní aktivity, které hodinky podporují. Můžete si zobrazit třeba zdolanou trasu v mapě.

Přizpůsobitelné rozhraní

Hodinky i tréninkový plán si můžete nastavit i do českého jazyka. Hodinky si můžete bezplatně přizpůsobit pomocí nových aplikací, ciferníků i datových polí.

Chytré funkce

Hodinky můžete propojit s chytrým telefonem a díky tomu pak můžete využívat zobrazení příchozích volání, textových zpráv a dalších notifikací přímo v hodinkách. Hodinky dokáží také ovládat hudební přehrávač, ukázat předpověď počasí nebo dálkově ovládat akční kamery. Pokud zrovna sportujete, můžete aktivovat funkci, pomocí níž můžete sledovat s přáteli nebo fanoušky pozici, rychlost nebo srdeční tep v průběhu tréninku nebo závodu v reálném čase.

Top v kategorii