logo
Fat Shark Focal DVR FPV

Fat Shark Focal DVR FPV

52%
Fat Shark Focal DVR FPV
Krátký popis: Popis produktu Charakteristika Revoluční Fat Shark Focal DVR FPV Headset spojuje prvotřídní kvalitu obrazu brýlí Fat Shark s funkcí digitálního ...
Výrobce: Spektrum
Kategorie: Chytré brýle
Cena od:   12 553 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Charakteristika

Revoluční Fat Shark Focal DVR FPV Headset spojuje prvotřídní kvalitu obrazu brýlí Fat Shark s funkcí digitálního nahrávání videa. Ať používáte kameru HD nebo konvenční FPV, přizpůsobte si volitelný poměr stran pro nejlepší vidění. Headset obsahuje již nainstalovaný FPV přijímač v pásmu 5.8 GHz, novinkou je možnost SMART LiPo akumulátor s kapacitou 1800 mAh.

Svoboda digitálního nahrávání videa

Fat Shark Focal DVR FPV Headset nově umožňuje nahrávat video záznam z FPV kamery, nainstalované na vašem autu, letadle či dronu FPV. Video je uloženo na micro SD karty. Díky zálohovanému napájení nedojde k poškození souborového systému SD karty např. při výpadku napájení Headsetu.

Špičková kvalita obrazu

Displej má nadstandardní rozlišení 800 x 480 px. Video lze zobrazit v poměru stran 16: 9 nebo v běžnějším u FPV kamer 4: 3 (rozlišení přepočítáno na 640x480 px v režimu poměru stran 4: 3.). Ať už se chcete připojit k systému HD nebo ke konvenční kameře FPV, tento Headset vždy nabízí vynikající kvalitu obrazu.

Univerzální použití díky HDMI a A/V vstupu

Náhlavní soupravu Fat Shark Focal DVR můžete použít nejen pro FPV létání, ale díky vstupům AV a HDMI ji můžete připojit k dalším systémem. Dalších digitálních video systémů, jako jsou televize, domácí výpočetní technika a online hry, a pod.

Vše pro maximální komfort

Kromě atraktivního designu má tato náhlavní souprava masku vyrobenu z pěnové podložky pro pohodlnější nošení. Vzdálenost mezi optickými obrazovkami - také známá jako Inter-Pupillary Distance - může být nastavena tak, aby odpovídala vzdálenosti očí uživatele. Vestavěný ventilátor zajišťuje proudění vzduchu, zabraňuje zabraňuje zamlžování optiky a zpříjemňuje pocit při nošení.

Bezdrátový systém sledování hlavy (Head Tracking Link)

Fat Shark Focal DVR FPV Headset má rovněž nainstalovaný modul pro sledování pohybu hlavy (Head Tracking Link). Pohyb hlavy můžete přenášet prostřednictvím vysílače na serva řídicí náklon kamery. Modul umožňuje bezdrátově komunikovat s jakýmkoli vysílačem Spektrum, který má technologii Wireless Trainer Link (DXe, DX6e, DX6 G2, DX7 G2, DX8 G2, DX9, DX18 G2, DX18T). Pro majitele jiných souprav je možné FPV Headset lze headset propjit přes kabel učitel-žák.

Inteligentní LiPo akumulátor

Smart LiPo akumulátor má nově integrovanou elektroniku nabíjení, proto ji lze nabíjet na cestách pomocí mobilní USB napájecí banky, vašeho domácího počítače s USB portem nebo síťových USB adaptérů. LED na akumulátoru, kolik kapacity zůstává v akumulátoru. Integrované výstupní kabely mohou napájet sluchátka Fat Shark a ventilátor čelní desky.

Klíčové vlastnosti FPV Headset Fat Shark Focal DVR

  • Bezdrátový head tracking a výběr kanálů prostřednictvím bezdrátového spojení s vysílači Spektrum
  • Možnost záznamu pořízeného videa na mikro SD kartu (DVR)
  • Optimalizovaná optika s rozlišením 800x480 px pro ostrý obraz
  • Vestavěný chladicí ventilátor zabraňuje zamlžování a zpříjemňuje pocit z nošení
  • Nastavitelná vzdálenost displejů (IPD)
  • Volitelné zobrazení poměru stran 16:9 a 4:3
  • Pohodlná, polstrovaná pěnová maska
  • Vstupní port Mini HDMI umožňbuje headset připojit např. k počítači či další elektronice.
  • Chytrý Smart LiPol akumulátor 1800 mAh má LED indikací stavu nabitosti a USB portem pro snadné nabíjení.
  • Dodávání s dipólovou anténou

Obsah balení

Balení obsahuje FPV náhlavní soupravu Fat Shark Focal DVR, smart LiPo akumulátor 7.4 V 1800 mAh, dipólová (lineární) anténa 5.8 GHz, návod k použití v češtině, angličtině, francouzštině a italštině.

Doporučené příslušenství

SPMVX5802 Spektrum FPV anténa 5.8GHz Omni RHCP, SMA 90° (2)

SPMVX5812 Spektrum FPV anténa 5.8GHz Omni LHCP, SMA 90° (2)

SPMVX5851 Spektrum FPV anténa TriCera 5.8GHz RHCP FPV

SPMVX5861 Spektrum - Anténa LHCP FPV Tricera 5.8GHz

IRLSN5G8LHSET Fat Shark FPV anténa 5.8GHz SpiroNet LHCP (2)

Top v kategorii