logo
ETA 0028 90030 Gratus

ETA 0028 90030 Gratus

84%
ETA 0028 90030 Gratus
Krátký popis: Parametry ETA 0028 90030 Gratus Popis produktu Proč si vaření nezpříjemnit a neusnadnit na maximum? Domácí robot je ...
Výrobce: Eta
Kategorie: Kuchyňské roboty
Cena od:   8 190 Kč
Popis produktu

Parametry ETA 0028 90030 Gratus

Popis produktu

Proč si vaření nezpříjemnit a neusnadnit na maximum? Domácí robot je pro tyto účely doslova jako stvořený. Nabídne vám celou řadu praktických funkcí, které využijete téměř u každého většího vaření. Jeho služby jistě oceníte například při přípravě kynutého těsta, těsta na oblíbené palačinky a lívance, na krémy do dortů, na základy do polévky a na lahodné pomazánky. Stejně snadno si můžete připravit také chutné koktejly, nebo si nastrouhat zeleninu, ovoce a brambory na bramborové placky. Moderní přístroje vám usnadní práci nejen během přípravy pokrmů, ale také při následném úklidu. Všechny části příslušenství tohoto modelu můžete pohodlně umýt v myčce. Jistě oceníte také nadčasový a stylový design v celokovovém provedení, což je zárukou vyšší odolnosti a delší životnosti.

Neocenitelný pomocník pro všechny kuchařky

Výkonný motor zvládne i velké zatížení. Můžete hníst těsto, krájet, strouhat, šlehat, míchat a mixovat. Můžete si být jisti perfektním výsledkem za každých okolností. Připraví kvalitní základ pro vaše kulinářské umění.

Planetární systém míchání

Díky tomuto systému je zpracování obsahu nádoby kvalitnější, systematičtější a preciznější. Metla robota se totiž otáčí nejen kolem své osy, ale také kolem obvodu mísy. Právě díky tomu jsou všechny suroviny lépe promíchány.

Prodloužená část šlehacího nástavce

Ke kvalitnějšímu promíchání obsahu přispívá nezanedbatelnou měrou také prodloužená část šlehacího nástavce, která šikovně zachytí všechny suroviny už u stěn nerezové mísy. Práce s takovým kuchyňským robotem je jedna radost.

Snadná příprava rozmanitých pokrmů

Robot skvěle využijete na přípravu kynutého těsta, na těsto na palačinky a lívance, na krémy a pomazánky. Klidně si můžete připravit také koktejly a krémové polévky, nebo si nastrouhejte zeleninu, ovoce a cokoli dalšího na přílohy k hotovým jídlům.

Kvalitní zpracování a bezpečí v průběhu práce

Celokovové provedení zajišťuje delší životnost a větší odolnost. Plynulá regulace otáček usnadňuje a zpříjemňuje obsluhu. Samozřejmostí jsou bezpečnostní pojistky a světelná signalizace proti špatnému nastavení a protiskluzové nožky pro dokonalou stabilitu.

Snadná a rychlá montáž

Velkou předností tohoto modelu je bezproblémová a rychlá montáž, stejně jako jednoduchá výměna jakéhokoli příslušenství a snadná údržba všech dílů. Jednotlivé dílce můžete umývat v myčce na nádobí, což vám ve výsledku hezky ušetří práci a čas. Jistě oceníte také příjemně tichý chod a intuitivní ovládání.

Top v kategorii