logo
ECG PMP 30 8GB

ECG PMP 30 8GB

86%
ECG PMP 30 8GB
Krátký popis: Parametry ECG PMP 30 8GB Popis produktu Výkonný multimediální přehrávač, který díky svým rozměrům budete mít vždy u ...
Výrobce: ECG
Kategorie: MP3 a MP4 přehrávače
Cena od:   702 Kč
Popis produktu

Parametry ECG PMP 30 8GB

Popis produktu

Výkonný multimediální přehrávač, který díky svým rozměrům budete mít vždy u sebe a ani o něm nebudete vědět. Navíc jej můžete připevnit na paži či opasek díky šikovnému klipsu. Velkou předností je i ohromná výdrž baterie. Na jedno nabití vydrží přehrávat vaše oblíbené songy až 26 hodin. Nechybí ani přehledný displej, podpora video formátů, rádio či diktafon. Vezměte si hudbu všude s sebou.

Skvělý parťák pro pohyb

Velmi lichotivě kompaktní rozměry a hmotnost přijdou jistě vhod milovníkům aktivního života. Svoje nejoblíbenější písničky můžete mít u sebe díky malým rozměrům, a především díky šikovnému klipsu, pomocí kterého si přehrávač pohodlně umístíte na paži, pas a vlastně kdekoliv. V balení také naleznete sluchátka s vyměnitelnými špunty ve třech velikostech.

Udrží s vámi krok

Ať už jste nadšený sportovec nebo jen hledáte kompaktní přístroj, který si můžete snadno vzít kamkoliv s sebou, tento malý MP3 přehrávač je právě pro vás. Své oblíbené skladby si snadno přibalíte i na dlouhé cesty. Vyniká opravdu úctyhodnou výdrží. Na jediné nabití vás bude bavit poslechem oblíbených skladeb až 26 hodin.

Nabitý funkcemi

Malý, ale šikovný. Pro tento přehrávač to platí několikanásobně. Skvělá, až 26hodinová doba poslechu hudby na jediné nabití či velká kapacita vnitřní paměti jsou jen špička ledovce. Na přehrávači najdete i přehledný displej. Až vás omrzí playlist, snadno můžete naladit rádio a uložit si až 30 stanic. Někteří z vás možná ocení i funkci diktafonu.

Top v kategorii