logo
ECG EDF 6046 QXA++

ECG EDF 6046 QXA++

85%
ECG EDF 6046 QXA++
Krátký popis: Popis produktu Ideální řešení Hledáte myčku nádobí, která se bez problémů popere s kupou silně zašpiněného nádobí? Myčka ECG EDF 6046 QXA++ ve s ...
Výrobce: ECG
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   8 990 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Ideální řešení

Hledáte myčku nádobí, která se bez problémů popere s kupou silně zašpiněného nádobí? Myčka ECG EDF 6046 QXA++ ve stříbrném provedení je pro vás ideálním řešením. Budete maximálně spokojeni nejen s jejím výkonem, ale také i s úsporným provozem a bohatou programovou nabídkou.

Jednoduché ovládání

Přední ovládací panel je velmi přehledný a osvojíte si ho během chvilky. Uživatelsky přívětivé ovládání je snadné, a proto nebudete muset pokaždé studovat uživatelský manuál, předvolbu programů budete během krátké chvíle zvládat zcela automaticky. Panel pak skvěle doplňuje LED displej, který vás informuje o právě probíhajících procesech.

Optimální nabídka

Díky bohaté programové nabídce si myčka poradí s mnoha druhy nádobí různého stupně zašpinění. K dispozici pak máte 6 programů. V základní nabídce pak nechybí uživateli oblíbené programy, jsou to například intenzivní mytí nebo opláchnutí. V případě nedostatku času lze navolit rychlé mytí a z hlediska úspory využijete režim ECO.  

U takto moderního spotřebiče nesmí chybět oblíbená funkce v podobě odloženého startu. Další doplňující přidanou hodnotou této myčky je speciální funkce při použití tablet 3v1.

Praktické uspořádání

Myčka pojme až 14 sad nádobí. Díky tomuto množství si hravě poradí i se zašpiněným nádobím po velké návštěvě. Pro optimální uspořádání vloženého nádobí je i vnitřní prostor prakticky doplněn o několik vychytávek. Jednou z nich účelná šuplíková přihrádka na příbory. Pokud potřebujete umýt větší kusy, jistě využijete možnost výškově nastavit horní koš.

Bezpečnostní systém

Z bezpečnostních důvodů je myčka ECG vybavena speciálním systémem Aqua Stop. Pokud potřebujete odejít z domu a během nepřítomnosti nechat zapnutou myčku, nemusíte se bát nechat ji bez dozoru. V případě potřeby (porucha či prasknutí hadice) systém Aqua Stop automaticky vypne přívod vody.

Hospodárná myčka

Úsporný provoz oceníte nejen vy, ale i vaše peněženka. Vzhledem ke své nízké spotřebě se myčka ECG řadí do energetické třídy A++. Na jeden cyklus mytí pak spotřebuje 0,93 kWh energie a 11 l vody. Ekonomický provoz v kombinaci s tichým chodem, kdy je hlučnost pouze 47 dB, dělá z tohoto spotřebiče ideálního domácího pomocníka.

Recenze ECG EDF 6046 QXA++ (6)

Top v kategorii