logo
ECG EDF 6023 WA++

ECG EDF 6023 WA++

93%
ECG EDF 6023 WA++
Krátký popis: Parametry ECG EDF 6023 WA++ Popis produktu Volně stojící myčka v nadčasovém bílém provedení, s vnitřním nerezovým po ...
Výrobce: ECG
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   5 599 Kč
Popis produktu

Parametry ECG EDF 6023 WA++

Popis produktu

Volně stojící myčka v nadčasovém bílém provedení, s vnitřním nerezovým povrchem, nabídne tři mycí programy, jednoduché ovládání prostřednictvím displeje s tlačítky. Naprostou samozřejmostí je ukazatel fáze mytí, nedostatku soli a nedostatku leštidla. Díky tomu budete mít vždy přehled. Jistě budete pozitivně kvitovat také možnost odloženého startu, nebo pojistku proti přetečení. Součástí výbavy je i koš na příbory a praktické sklopné přihrádky v horním koši pro bezpečné uložení šálků, nebo vysokých sklenic. Další předností je velká kapacita. Do myčky totiž pohodlně vměstnáte až dvanáct sad nádobí, což ocení především velké rodiny, nebo gurmáni, kteří rádi a často hostí větší počet lidí.

Velká kapacita

Do myčky bez problému uložíte až dvanáct sad nádobí, což ocení především velké rodiny, nebo gurmáni, kteří rádi a často hostí větší počet lidí. Jistě vám také přijde vhod možnost odloženého startu, který se čas od času hodí. Naprostou samozřejmostí je ukazatel fáze mytí, nedostatku soli a nedostatku leštidla.

Mycí programy

Myčka má jednoduché ovládání, dvě teploty a tři přednastavené mycí programy: Eco 50° vhodný pro nádobí choulostivé na vysoké teploty, Fast 50 min/ 65° rychlý, ale jako jediný nezahrnuje fázi sušení a Intensive 65° ideální pro různé stupně znečištění nádobí, včetně skutečně špinavých kousků.

Praktické funkce

Naprostou samozřejmostí je ukazatel fáze mytí, díky kterému budete mít vždy přehled. Praktický je rovněž ukazatel nedostatku soli a nedostatku leštidla, takže snadno a včas poznáte, co je potřeba doplnit. Výtečná je také možnost odloženého startu a pojistka proti přetečení, která zamezí zbytečným škodám.

Údržba myčky

Ovládací panel a dvířka čistěte pouze navlhčeným hadříkem. Z vnitřního filtru pravidelně odstraňujte zbytky jídel. Pravidelně čistěte také trysky ostřikovacích ramen teplou vodou a jemným kartáčkem. Po každém mytí nechte myčku otevřenou, aby mohla vyprchat pára, pachy a vlhkost. Nepoužívejte rozpouštědla a abrazivní prostředky.

Co do myčky nepatří?

Příbory s držadly ze dřeva, porcelánu, rohoviny, nebo perletě, nádoby z plastů, které nejsou odolné vůči teplu, slepované nádobí, cínové a měděné předměty, křišťálové sklo, ocelové předměty, které rezavějí, dřevěná prkénka, předměty ze syntetických vláken. Pamatujte, že glazované vzory mohou při častém mytí v myčce vyblednout.

Top v kategorii