logo
ECG EDF 4516 QA+

ECG EDF 4516 QA+

85%
ECG EDF 4516 QA+
Krátký popis: Parametry ECG EDF 4516 QA+ Popis produktu Hezky čisté nádobí je pro každou domácnost základ. Tato myčka nabízí natol ...
Výrobce: ECG
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   5 999 Kč
Popis produktu

Parametry ECG EDF 4516 QA+

Popis produktu

Hezky čisté nádobí je pro každou domácnost základ. Tato myčka nabízí natolik kompaktní rozměry, že se skvěle hodí i do menších bytů a zároveň, díky nízké úrovni hluku, nebude její provoz rušit jeho obyvatele. Nízká spotřeba energie i vody potěší každý rodinný rozpočet. Velký a přehledný LCD displej se snadno ovládá a nabízí dokonalý přehled o právě probíhajícím procesu. Vnitřní uspořádání je dobře promyšleno tak, aby se dovnitř vešly i větší kousky nádobí.

Ideální řešení do malé kuchyně

Tato myčka má kompaktní rozměry, které se perfektně hodí i do velmi malých bytů, kde je třeba šetřit každým kouskem prostoru. Zároveň má tichý provoz, takže vás nebude rušit, i když třeba není kuchyň oddělená od zbylé části vaší domácnosti.

Nízká spotřeba

Velmi nízká spotřeba energie i vody na jeden mycí cyklus z ní dělají úsporný spotřebič, který ocení každá domácnost.

Přehledné ovládání

Velký a přehledný displej se snadno ovládá. Nabízí pět mycích teplot, včetně rychlého nebo Eco programu, a také funkci odloženého startu. Takže až přijdete z práce, bude na vás čekat perfektně umyté nádobí, které díky účinnému sušení rovnou uložíte do přihrádek.

Praktické členění

Promyšlené vnitřní členění je pro důkladně čisté nádobí základ. Výškově nastavitelný horní koš si přizpůsobíte i v případě, že potřebujete umýt větší kousky nádobí. Praktický je také koš na příbory.

Top v kategorii