logo
Doogee X70

Doogee X70

85%
Doogee X70
Krátký popis: Parametry Doogee X70 Popis produktu I za málo peněz můžete dostat hodně muziky. Tento smartphone nabídne líbivý desi ...
Výrobce: Doogee
Kategorie: Mobilní telefony
Cena od:   1 833 Kč
Popis produktu

Parametry Doogee X70

Popis produktu

I za málo peněz můžete dostat hodně muziky. Tento smartphone nabídne líbivý design s kovovým rámem, ale nejvíce vás uchvátí rozměrný displej s podlouhlým tvarem a zúženými rámečky. Od mnohem dražších modelů se totiž inspiroval použitím výřezu displeje, který umožnil znatelně zmenšit okraje. Sami si můžete vybrat, zda k odemykání telefonu využijete čtečku otisků prstů nebo funkci rozpoznání obličeje. Svět kolem můžete snadno zachytit pomocí duálního zadního fotoaparát, který nabízí pět různých režimů a nahrávání videí ve Full HD. Nikdy nekončící zábavu zajišťuje baterie s nadprůměrnou kapacitou. Abyste nemuseli mazat své fotografie kvůli nedostatku paměti, můžete využít slot na až 128GB microSD karty. A nechybí ani podpora Dual SIM, se kterou lze najednou využívat dvě telefonní čísla.

Menší rámečky, více místa pro displej

Nečekaně kvalitní displej s úhlopříčkou 5,5" a poměrem stran 19:9 nabízí dostatek prostoru pro práci i zábavu. Tenké rámečky okolo displeje spolu s výřezem umožnily zmenšit celkové rozměry smartphonu, takže se přístroj lépe vejde do kapsy či kabelky.

Nezmar s dlouhou výdrží

Ani pokud telefon nepustíte celý den z ruky, nemusíte baterii nabíjet každou chvíli díky její vysoké kapacitě. Zcela dostačující výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor a základní kapacitu úložiště lze rozšířit pomocí až 128GB microSD karty, takže získáte více místa pro své fotky a hudbu.

Ideální tvar přesně do ruky

Telefon na vás zanechá výborný první dojem díky oku lahodícímu designu, který byste od modelu v této cenové kategorii rozhodně nečekali. Nádech luxusu přidává rám z broušeného kovu a díky oblým tvarům celého těla padne smartphone výborně do ruky.

Fotky jako z časopisu

Užijte si zábavu s duálním fotoaparátem, který byl dosud vyhrazen jen dražším modelům. Díky snímačům s automatickým ostřením můžete pořizovat fotky v pěti režimech včetně zkrášlení obličeje, panoramatu nebo portrétů s umělecky rozostřeným pozadím. A videa nahrajete rovnou ve vysokém rozlišení Full HD.

Ultrarychlé dvojité zabezpečení

Sami si vyberte, zda chcete telefon odemykat přiložením otisku prstu nebo rozpoznáním obličeje pomocí přední kamerky. Oba způsoby jsou nečekaně rychlé, takže vás od využívání operačního systému Google Android dělí jen zlomek sekundy.

Top v kategorii