logo
DeLonghi ETAM 29.660.SB

DeLonghi ETAM 29.660.SB

95%
DeLonghi ETAM 29.660.SB
Krátký popis: Parametry DeLonghi ETAM 29.660.SB Popis produktu Milujete lahodné cappuccino s krémovou a hustou mléčnou pěnou? Dopř ...
Výrobce: DeLonghi
Kategorie: Kávovary, čajovary, espressa
Cena od:   11 840 Kč
Popis produktu

Parametry DeLonghi ETAM 29.660.SB

Popis produktu

Milujete lahodné cappuccino s krémovou a hustou mléčnou pěnou? Dopřejte si dokonalý požitek v pohodlí vašeho domova a předveďte svým známým domácí kavárnu! Díky LatteCrema systému si užijete mléčnou kávu s lahodnou, krémovou pěnou, vždy při perfektní teplotě pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Kávovar je vybaven kvalitním 13stupňovým tichým ocelovým mlýnkem, vyjímatelnou spařovací jednotkou pro jednoduchou údržbu či funkcí nahřívání šálků. Díky tomu si v pohodlí domova dopřejete vždy perfektní kávu jako od profesionálního baristy.

Chytrá technologie mletí

Kávovar má zabudovaný 13stupňový, tichý, ocelový mlýnek, který vždy umele čerstvou kávu. Hrubost mletí si můžete zvolit podle chuti. Kónické ocelové mlýnky jsou kalibrovány se 100% přesností.

Vždy dokonalá kvalita

DeLonghi Tubeless System omezuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy. Také si můžete nastavit jemnost chuti své kávy (silnou nebo extra jemnou). Funkci Long si určitě zamilují příznivci překapávané kávy a funkci Doppio+ zase ocení lidé, kteří mají rádi velmi silnou kávu. Díky LatteCrema systému si užijete mléčnou kávu s lahodnou, krémovou pěnou, vždy při perfektní teplotě pouhým stisknutím jednoho tlačítka.

Nastavení teploty

Dva nezávislé systémy ohřevu umožňující ideální ovládání teploty. Termoblok je vyhrazen na přípravu kávy, který garantuje správnou a konstantní teplotu a jedno topné těleso, sloužící pro přípravu mléka. Oba pracují současně.

Funkce nahřívání šálků

Objevte funkci nahřívání šálků, díky které si svůj šálek můžete předehřát tak, aby vám káva zůstala, co nejdéle teplá a měli jste dokonalý servis jako v kavárně.

Snadné čištění

Dokonalá hygiena kávovaru je zajištěna díky karafě vybavené integrovanou funkcí čištění: po přípravě nápoje jsou všechny součásti, které přišly do styku s mlékem, automaticky omyty horkou vodou a párou. Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduchou údržbu. Kávovar má automatickou čistící i odvápňující funkci. Velká kapacita nádobky na kávovou sedlinu umožňuje skladování sedliny až z 14 šálků nebo až 72 hodin. Při zapnutí a vypnutí kávovaru se sám kávovar automaticky propláchne.

Top v kategorii