logo
DeLonghi ECAM 22.110 B

DeLonghi ECAM 22.110 B

94%
DeLonghi ECAM 22.110 B
Krátký popis: Parametry DeLonghi ECAM 22.110 B Popis produktu Moderní plnoautomatický kávovar od proslulé italské značky. Dopřejte ...
Výrobce: DeLonghi
Kategorie: Kávovary, čajovary, espressa
Cena od:   6 950 Kč
Popis produktu

Parametry DeLonghi ECAM 22.110 B

Popis produktu

Moderní plnoautomatický kávovar od proslulé italské značky. Dopřejte si dokonalý požitek z kávy v pohodlí vašeho domova a předveďte svým známým domácí kavárnu! Elegantní černé provedení se skvěle hodí do většiny kuchyní. Jednoduché ovládání a údržba kávovaru vás nadchnou. Káva je dokonale namletá a vždy čerstvá díky kónickým 100% kalibrovaným ocelovým mlýnkům a technologii Tubeless System. Termoblok DeLonghi zajistí ideální ovládání teploty při přípravě kávy. Jedním dotykem tlačítka na displeji připravíte skvělé kávové nápoje. Dopřejte si také lahodnou mléčnou pěnu díky speciální trysce na páru.

Ty nejlepší vlastnosti správného kávovaru!

Elegantní lesklý černý kávovar, jehož vzhledu dominuje intuitivní ovládací panel s tlačítky a ikonami. Má zabudovaný 13stupňový, tichý, ocelový mlýnek pro použití zrnkové kávy, zásobník má kapacitu 250 gramů. Zásobník uchovává aroma kávy díky obvodu potaženému těsnící pryží. Použít ale můžete i již namletou kávu, ideální například pro bezkofeinovou.

Vždy čerstvá káva

Tubeless System omezuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy.

A nejen to!

Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduchou údržbu při pravidelném čištění a nádržka na vodu o objemu 1,8 litru. Tlak kávovaru je 15 barů. Kávovar má nastavitelný odtok kávy pro různou velikost šálku až po 142 mm. V menu si můžete nastavit tvrdost vody, nainstalovat vodní filtr i nastavit úsporu energie. Velká kapacita nádobky na kávovou sedlinu umožňuje skladování sedliny až z 14 šálků. Při zapnutí a vypnutí kávovaru se sám kávovar automaticky propláchne. Při potřebě odvápnění vás kávovar sám upozorní.

A jakou kávu máte rádi vy?

S tímto kávovarem lehce připravíte svou oblíbenou kávu pouhým stiskem tlačítka: espresso nebo espresso lungo, jeden nebo dva šálky. Pro každou kávu si jednoduše zvolíte její intenzitu a velikost. Velikost kávy si můžete upravit a uložit do paměti kávovaru.

Vychutnejte si své oblíbené cappuccino nebo latte macchiato

Kdo si rád občas pochutná i na krémovém cappuccinu, využije trysku na páru na napěnění nebo ohřátí mléka pro svůj oblíbený nápoj, jako je cappuccino nebo latte macchiato. Díky funkci horká voda můžete snadno uvařit čaj i bez rychlovarné konvice.

Top v kategorii