logo
Daewoo KOR 6S3BW

Daewoo KOR 6S3BW

82%
Daewoo KOR 6S3BW
Krátký popis: Parametry Daewoo KOR 6S3BW Popis produktu Působivá mikrovlnná trouba od značky Daewoo s objemem 20 litrů doplní každ ...
Výrobce: Daewoo
Kategorie: Mikrovlnné trouby
Cena od:   1 899 Kč
Popis produktu

Parametry Daewoo KOR 6S3BW

Popis produktu

Působivá mikrovlnná trouba od značky Daewoo s objemem 20 litrů doplní každou domácnost. Je vybavena vysokým výkonem a širokou nabídkou programů, ve které najdete například rychlé vaření či rozmrazování. Součástí elegantního a hladkého designu je displej s digitálním ovládáním, na kterém snadno nastavíte všechny potřebné údaje, i praktické madlo. Díky speciálnímu vnitřnímu povrchu se navíc interiér trouby snadno čistí a ušetří vám tak spoustu času při údržbě.

Výkonná mikrovlnka s širokou nabídkou programů

Mikrovlnná trouba značky Daewoo o objemu 20 litrů se stane věrným kuchyňským společníkem i ve vaší domácnosti. Disponuje 11 úrovněmi výkonu a její maximální příkon představuje 1250 wattů. Je vybavena 5 programy automatického vaření i speciálním programem pro rozmrazování. Navíc se může pochlubit nulovou spotřebou v pohotovostním režimu.

Přehledný displej s digitálním ovládáním

Aby se vám mikrovlnka ovládala snadno a rychle, najdete na ní přehledný displej se všemi potřebnými nastaveními. Vše navíc ovládáte digitálně, neruší vás tak žádná zbytečná tlačítka navíc. Přístroji nechybí ani zvuková signalizace.

Vysoce moderní design se snadnou údržbou

Mikrovlnná trouba Daewoo vás potěší i svým decentním a líbivým designem. Na hladkém zpracování bez zbytečných prvků vystupuje pouze madlo na dvířkách, jejichž otevřením se navíc zařízení automaticky aktivuje. Interiér zaručuje díky speciálnímu povrchu snadnou údržbu.

Top v kategorii