logo
Daewoo KOR 6S20W

Daewoo KOR 6S20W

93%
Daewoo KOR 6S20W
Krátký popis: Parametry Daewoo KOR 6S20W Popis produktu Klasická mikrovlnná trouba, která vám nabídne spolehlivost, univerzální vz ...
Výrobce: Daewoo
Kategorie: Mikrovlnné trouby
Cena od:   1 099 Kč
Popis produktu

Parametry Daewoo KOR 6S20W

Popis produktu

Klasická mikrovlnná trouba, která vám nabídne spolehlivost, univerzální vzhled, standardní funkce a jednoduché ovládání. Pokud hledáte šikovnou mikrovlnou troubu do kuchyně, na zahradní posezení, na chalupu, studentskou kolej, nebo pro starší rodiče, pak neváhejte ani minutu. Je to ideální pomocník do jakékoli kuchyně. Je určitě dobré ji mít a použít ji ve chvíli, kdy zápasíte s časem a potřebujete si rychle přihřát jídlo nebo rozmrazit maso. Tento model nabídne mechanické ovládání, časový spínač, akustickou signalizaci a již zmíněnou funkci rozmrazovaní. Pro základní vybavení kuchyně je zcela postačující. Jistě vás příjemně překvapí i sympatická cena a kompaktní rozměr této mikrovlnné trouby.

Klasika za sympatickou cenu

Pokud hledáte klasickou mikrovlnnou troubu, která vám nabídne univerzální vzhled, standardní funkce a jednoduché ovládání, pak vsaďte na tento model. Jistě oceníte i kompaktní rozměry, díky kterým se vám mikrovlnka vejde na nespočet nejrůznějších míst.

Základní funkce

Tento model vám nabídne standardní mechanické ovládání, praktický časový spínač, akustickou signalizaci a šikovnou funkci rozmrazovaní. Nízká hmotnost a nízká hladina hluku je další vítanou přidanou hodnotou.

Jeden model trouby pro několik různých míst

Ať už hledáte praktickou, spolehlivou a skladnou mikrovlnou troubu do kuchyně, do venkovní pergoly, na chalupu, studentskou kolej, nebo pro vaše starší rodiče, pak budete určitě spokojení.

Top v kategorii