logo
Bosch SPV66TX01E

Bosch SPV66TX01E

94%
Bosch SPV66TX01E
Krátký popis: Parametry Bosch SPV66TX01E Popis produktu Myčka s patentovaným systémem sušení Zeolith, který zajišťuje nečekané výs ...
Výrobce: Bosch
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   13 847 Kč
Popis produktu

Parametry Bosch SPV66TX01E

Popis produktu

Myčka s patentovaným systémem sušení Zeolith, který zajišťuje nečekané výsledky sušení na principu 3D cirkulace vzduchu. Má speciální ochranný program pro maximálně šetrné umytí i vysušení skla. Pro přizpůsobení prostoru umožňuje vnitřní koše nastavit podle toho, co zrovna potřebujete umýt. Je elegantní i v systému podsvícení, který odpovídá nejvyšším estetickým standardům. V průběhu mytí vás informuje o tom, na čem právě pracuje a jak dlouho mycí cyklus bude ještě trvat. Dokáže splnit i nejvyšší nároky na čistotu, což potěší alergiky nebo domácnosti s malými dětmi. Díky funkci LoadSensor dokáže automaticky šetřit vodu a energii, protože dokáže rozpoznat, jak moc je myčka zaplněná.

Optimalizované sušení a výjimečný lesk

Patentovaná technologie Zeolith zajišťuje sušení, které spotřebuje jen malé množství energie, ale dokáže při tom zachovat maximální efektivitu. Tajemstvím této technologie je využití přírodního minerálu Zeolith, který po ukončení každého cyklu dokáže zregenerovat, takže jej během celé životnosti myčky nemusíte měnit.

Vyšší výkon s využitím méně vody i energie

Myčka používá technologii ActiveWater, což je proplachovací technologie maximalizující účinnost. Zajišťuje za pomoci cílené distribuce vody ekologické oplachování pro maximálně kvalitní výsledek mytí. Využívá filtrační technologii, rychlé ohřívání i výkonnost čerpadla, čímž je cirkulace vody ještě lepší a spotřeba vody a energie ještě nižší.

Extra šetrný program pro sklo

Speciální program pro mytí sklenic dokáže ohleduplně umýt i třeba vysoce kvalitní křišťál. Zároveň se postará o ideální usušení a zajistí zářivý lesk. Používá na to sníženou teplotu mytí i delší sušení. Zároveň je možné i velmi vysoké sklenice, lahve nebo vázy uložit maximálně bezpečně do dolního koše.

Přesné zacílení na aktuální znečištění

Za pomoci automatického programu dokáže myčka přesně určit, kolik je pro dané znečištění potřeba vody, při jaké teplotě a jak dlouho má trvat oplachování. Tím optimalizuje výsledky mytí i spotřebu vody a energie.

Neustále v obraze

Pomocí funkce TimeLight budete vždy vědět, ve které části cyklu se myčka nachází a kolik času zbývá do dokončení cyklu.

Maximální hygiena

Funkci HygienaPlus lze aktivovat v různých programech a představuje garanci maximální hygieny za pomoci antibakteriálního mytí. Tento účinek přináší vyšší teplota při oplachování, které trvá až 10 minut. Tuto funkci ocení především alergici nebo domácnosti s malými dětmi.

Ještě rychlejší mytí

Funkce VarioSpeed Plus umožňuje minimalizaci času s udržením maximálního výsledku. Dobu mytí lze zkrátit až o 66 %, což je ideální pokud potřebujete nádobí rychle vrátit do užívání.

Výměník tepla a moderní motor

Správnou teplotu pro ideální péči o vaše nádobí zajišťuje výměník tepla. Tím umožňuje mytí cenného skla i porcelánu s extra péčí a minimálním rizikem. Pro zamezení teplotním šokům je voda předehřívána v mycím prostoru. Patentovaný motor EcoSilence Drive se může pochlubit tichým, účinným provozem s nízkou spotřebou, pracuje bez kartáčů a tiše.

Top v kategorii