logo
Bosch SMV46KX01E

Bosch SMV46KX01E

88%
Bosch SMV46KX01E
Krátký popis: Parametry Bosch SMV46KX01E Popis produktu Mycí proces je řízen důmyslným systémem AquaSensor, který pomocí světelnéh ...
Výrobce: Bosch
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   10 126 Kč
Popis produktu

Parametry Bosch SMV46KX01E

Popis produktu

Mycí proces je řízen důmyslným systémem AquaSensor, který pomocí světelného paprsku zjišťuje úroveň znečištění. Motor pracuje hospodárně a tiše - jeho hlučnost je pouhých 46 dB. Voda se ohřívá v mycím prostoru a všechny programy byly vyvinuty tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků a zároveň se šetřilo vodou i energií. Kapacita myčky dosahuje 13 jídelních sad. Mezi účinnými programy najdete Intenzivní 70°C, Auto 45-65°C, Eco 50°C, Sklo 40°C, Hodinový 65°C a předmytí. Zároveň jsou k dispozici speciální funkce VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušení a 5 mycích teplot. Nechybí vyjímatelný koš, příborová zásuvka, odložený start či celoživotní záruka na přívodní hadici.

Vyšší výkon s nižší spotřebou

Technologie ActiveWater šetří vodu a energii zároveň. Jedná se o proplachovací technologii, která maximalizuje účinnost myčky, jelikož pracuje s ekologickým oplachováním. Rozptyluje vodu po celém prostoru myčky a díky filtrační technologii, vyšší výkonnosti čerpadla a rychlejšímu ohřevu vody šetří vaše výdaje.

Detekce stupně znečištění

Inovativní systém AquaSensor po celou dobu mycího procesu sleduje úroveň znečištění nádobí pomocí světelného paprsku. Hlídá množství zbytků jídla, tuku i pozůstatky čisticího prostředku. Systém sám vyhodnotí, zdali má mycí proces nadále pokračovat, nebo se ukončit. Vaše nádobí tak bude vždy perfektně umyté.

Výkonný a tichý motor

Hospodárný systém motoru EcoSilence Drive je velice tichý, účinný a zajišťuje nízkou spotřebu elektrické energie. Pracuje bez kartáčů a výsledky jsou špičkové.

Tichý provoz

Díky systému Silence Plus oplývá myčka extrémně tichým provozem. Její hlučnosti dosahuje hodnoty pouhých 46 dB.

Výkonné programy

Všechny automatické programy dbají na to, aby dosáhly nejlepšího výsledku mytí a přitom se šetřilo energií i vodou. Doba oplachování, teplota a spotřeba vody jsou proto řízeny přesně podle stupně znečištění.

Spotřeba odpovídá množství nádobí

Senzor zaplnění neboli funkce LoadSenzor rozeznává množství nádobí pomocí otočného senzoru. Hladina vody je pak určována na základě množství vloženého nádobí. Na větší množství je třeba více vody nežli u zpola či jenom částečně plné myčky. Množství použité vody tak vždy odpovídá množství nádobí.

Voda se ohřívá v mycím prostoru

Mimořádnou péči o vaše nádobí poskytuje výměník tepla. Voda se předehřívá až v mycím prostoru, takže nedochází k teplotním šokům na cenném sklu a porcelánu.

Zářivé sklenice po šetrném mytí

Program na mytí skla šetrně myje sklo při teplotě 40°C. Snížená optimální teplota mytí a prodloužená doba sušení skleničky dokonale umyje bez zbytků čisticího prostředku a s vysokým leskem. Tento program šetrného mytí se hodí i pro vysoce kvalitní křišťál.

Prostor navíc pro příbory

Zvláštní prostor pro umístění příborů nabízí košík Vario. Lehce jej umístíte do dolního koše.

Malé kuchyňské potřeby a jiné

Zásuvka VarioDrawer slouží pro vkládání malých kuchyňských potřeb, jako jsou naběračky, metličky, příbory, malé espresso hrníčky a jiné. Díky této zásuvce získáte ještě větší místo uvnitř mycího prostoru.

Sušení navíc

Program Extra sušení umožňuje dosušit špatně schnoucí nádobí. Jedná se o přídavnou funkci.

Technologická ochrana skla

Měkká voda způsobuje korozi na skle. Proto je myčka opatřena technologií ochrany skla, jež neustále reguluje stupeň tvrdosti ve vodě. Tím je zabezpečeno mytí skla a choulostivého porcelánu.

Antibakteriální mytí

Zvýšené nároky na hygienu v domácnostech s malými dětmi a alergiky vyřešila funkce HygienaPlus. Lze ji aktivovat v mnoha programech a garantuje maximální hygienu díky antibakteriálnímu mytí. Mycí proces probíhá při 70°C a zabere přibližně 10 minut.

Třikrát rychlejší mytí a sušení

Potřebujete co nejrychleji umýt nádobí? Funkce VarioSpeed Plus slouží k rychlému umytí nádobí a to až s 66% zachováním účinnosti mytí. Nádobí je umyto za tu nejkratší možnou dobu. Tento program jistě využijete při oslavách nebo narozeninových párty.

Celoživotní záruka proti poškození vodou

Celoživotní záruka na systém AquaStop s dvouvrstvou přívodní hadicí, bezpečnostním ventilem a podlahovou vanou s plovákovým spínačem poskytuje 100% ochranu proti poškození vodou.

Červené informační bodové osvětlení

Během mycího procesu se na podlahu promítá červený bod InfoLight, který informuje o tom, zda je myčka v provozu či práci již dokončila. I v noci tak budete snadno a rychle vědět o průběhu mycího procesu.

Odložený start

Ovládejte čas spuštění mycího procesu. S funkcí odloženého startu si lze u zvoleného programu nastavit čas spuštění kdykoli v průběhu dne či noci, kdy jste v práci, spíte nebo jednoduše nejste doma. Po nastavení se na displeji zobrazí zbývající čas do spuštění.

Top v kategorii