logo
Bosch SMV25AX01E

Bosch SMV25AX01E

85%
Bosch SMV25AX01E
Krátký popis: Parametry Bosch SMV25AX01E Popis produktu Neztrácejte čas s umýváním nádobí, když ho za vás může umýt výkonná vestav ...
Výrobce: Bosch
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   9 006 Kč
Popis produktu

Parametry Bosch SMV25AX01E

Popis produktu

Neztrácejte čas s umýváním nádobí, když ho za vás může umýt výkonná vestavěná myčka s kapacitou až 12 jídelních sad. K dispozici je 5 mycích programů, nastavení 3 teplotních stupňů a 2 speciální programy - VarioSpeed Plus vhodný pro extra rychlé mytí nádobí například během oslav a Extra sušení. Kromě toho myčka vyniká velice nízkou hlučností, takže ani nebudete vědět, že ji máte v provozu. Zároveň je vybavena speciální světelnou signalizací, která promítáním červeného světla na podlahu oznamuje, že je myčka stále zapnutá. Samozřejmostí je také technologie ochrany skla nebo funkce AquaStop, která nabízí ochranu před vytopením.

Optimální využití vody a energie

S plýtváním energie a vody je konec, a to především díky funkci ActiveWater a LoadSensor, která automaticky vyhodnotí množství nádobí a přizpůsobí tomu spotřebu vody a přitom šetří energii. Nemusíte se tak bát zapnout částečně nebo jen z půlky naplněnou myčku. Vyšší výkonnost čerpadla totiž zajišťuje ekonomicky výhodné mytí i jeho účinnost díky rychlejšímu ohřívání vody a jejímu cílenému rozvádění.

Inteligentní senzor

Systém AquaSensor vyhodnocuje pomocí světelného paprsku typ a stupeň znečištění nádobí a podle toho upravuje čas, teplotu a množství vody, potřebnou pro co nejlepší výsledek mytí. Už se tak nikdy nesetkáte se zbytky jídla, tuku nebo pozůstatku čistícího prostředku.

Tichý a výkonný motor

I když motor EcoSilenceDrive pracuje velmi tiše, nemění to nic na jeho výkonnosti. Stále si zachovává nízkou spotřebu elektrické energie a zanechává za sebou ty nejlepší výsledky.

Světelná signalizace

InfoLight je červené světlo promítané na podlahu, které informuje o tom, že je myčka stále v provozu.

Třikrát rychlejší

Potřebujete rychle umýt a osušit nádobí během narozeninové oslavy? Použijte funkci VarioSpeed Plus, která umyje plnou myčku za co nejkratší možnou dobu se zachováním běžné účinnosti mytí.

Šetrné mytí

Výměník tepla dokáže s cenným sklem a porcelánem zacházet s mimořádnou péčí. Voda se předehřívá v mycím prostoru, takže nedochází k teplotním šokům, které by mohly sklo poškodit.

Neobyčejná péče o sklo

Myčky Bosch jsou vybaveny technologií ochrany skla, která reguluje stupeň tvrdosti vody. Předchází tak korozi z měkké vody a brání otřesům, které by mohly poškodit choulostivé sklo a porcelán.

Celoživotní záruka před poškozením vodou

Užijte si komfort myčky naplno s funkcí AquaStop a nestresujte se obavami z vytopení svého bytu či domu v případě poškození myčky. Dvouvrstvá přívodní hadice, bezpečnostní ventil a plovákový spínač v podlahové vaně zajistí 100% ochranu vašeho domova.

Top v kategorii