logo
Bosch SMS46GI05E

Bosch SMS46GI05E

90%
Bosch SMS46GI05E
Krátký popis: Parametry Bosch SMS46GI05E Popis produktu Zbytky jídla na již umytém nádobí, velká spotřeba vody či čmouhy na skleně ...
Výrobce: Bosch
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   9 937 Kč
Popis produktu

Parametry Bosch SMS46GI05E

Popis produktu

Zbytky jídla na již umytém nádobí, velká spotřeba vody či čmouhy na skleněném nádobí? S touto výkonnou myčkou je to již minulostí. Objevte skvělé mycí vlastnosti s ohledem na životní prostředí. Myčka disponuje mnoha chytrými programy, které dokáží rozpoznat množství či znečištění nádobí v myčce a tomu přizpůsobí teplotu vody a dobu nutnou k perfektnímu umytí. Další předností je tichý program, který výrazně mírní hlučnost provozu.

Naplánujte mytí

Funkce odloženého startu umožní naplánovat spuštění přístroje kdykoli se vám to hodí. Již nemusíte být při celém procesu mytí a čekat na dokončení cyklu. Stačí zvolit daný program a nastavit čas spuštění. Na displeji se pak ukáže zbývající čas do zahájení činnosti.

Šetří vodu i energii

Nejlepšího poměru kombinace výkonu a spotřeby vody a energie je dosaženo díky mnoha senzorům. Otočný LoadSensor například reguluje hladinu vody potřebnou k odmočení nádobí. Technologie ActiveWater se stará o optimální cirkulaci a rychlejší ohřev vody, což opět zajistí výborný výsledek za méně času a energie. Chytré senzory dokáží detekovat výši znečištění a tomu přizpůsobí všechny spotřeby tak, aby bylo dosaženo dokonalého výsledku.

Perfektně čisté nádobí

Automatická detekce míry znečištění vloženého nádobí je předností systému AquaSensor, který za pomoci světelného paprsku vyhodnocuje délku oplachovacího cyklu. Pro domácnosti s dětmi či pro vysoké nároky na čistotu disponuje myčka programem HygienaPlus. Díky vysoké teplotě, až 70 °C, je nádobí při oplachování zbaveno všech nežádoucích bakterií. Proces oplachování na takto vysokou teplotu trvá okolo 10 minut, čímž je zajištěna vysoká úroveň hygieny.

Speciální program na sklo

Už žádné čmouhy a zaschlé kapičky vody na skleněném nádobí. Funkce šetrného mytí sníží teplotu vody na 40 °C. Tento speciální program také upraví teplotu vody při oplachu a prodlouží dobu sušení. Technologie ochrany skla dokáže vyhodnotit stupeň tvrdosti vody a tím jej i reguluje. S těmito speciálními programy bude udržování skleněného nádobí jednodušší než kdy předtím. Dokonalý lesk vás ohromí.

Tichá jako myška

Označení SuperSilence je přívlastkem pro opravdu tichou myčku. Hlučnost provozu se pohybuje kolem pouhých 44 dB, ve speciálním tichém programu dokonce méně. To vše mimo jiné i díky elektronicky ovládanému výkonnému motoru. Myčku se tak nemusíte bát spustit i ve večerních hodinách.

Třikrát rychlejší umytí

Vítaným pomocníkem se jistě stane i funkce zrychleného mytí VarioSpeed Plus. Při potřebě rychlého umytí stačí aktivovat tuto funkci. Perfektního výsledku tak dosáhnete až se 66% úsporou času a bez újmy na kvalitě umytí.

Výměník tepla

Správná teplota vody při mytí a oplachu je důležitým faktorem při péči o nádobí, především o skleněné předměty. Díky tepelnému výměníku se voda předehřívá v prostoru myčky a nedochází tak k vysokým teplotním rozdílům, což obzvláště ocení vaše skleničky a cenné nádobí.

Motor EcoSilence Drive

Systém EcoSilence Drive se postará o opravdový výkon. Je navržen tak, aby snižoval hlasitost přístroje, maximalizoval výkon a obstarával velmi nízkou spotřebu energie. Kombinace všech těchto faktorů dělá z této myčky nádobí opravdu užitečného pomocníka, o kterém téměř nevíte.

Top v kategorii