logo
Bosch MUM 4855

Bosch MUM 4855

88%
Bosch MUM 4855
Krátký popis: Parametry Bosch MUM 4855 Popis produktu Jeden kuchyňský pomocník, který zastane veškerou těžkou práci v kuchyni, a v ...
Výrobce: Bosch
Kategorie: Kuchyňské roboty
Cena od:   2 680 Kč
Popis produktu

Parametry Bosch MUM 4855

Popis produktu

Jeden kuchyňský pomocník, který zastane veškerou těžkou práci v kuchyni, a vy se můžete soustředit na to, co vás opravdu baví. S tímto multifunkčním robotem bude vaření i pečení hračka. Jeho obsluha je velmi jednoduchá. Postará se o strouhání, krájení, mletí, hnětení i míchání. Vylisuje šťávu z ovoce nebo z něj připraví pyré pro vaše nejmenší. Unikátní systém hnětení zpracuje důkladně veškerý obsah. Poté jej po ukončení práce jednoduše rozložíte a snadno umyjete.

Radost z vaření i pečení

Zažijte radost z přípravy pokrmů a těžkou práci nechte na tomto kuchyňském robotovi. Díky němu bude vaření i pečení hračka. Ať už potřebujete pomlít maso nebo nastrouhat brambory, jeho nabité funkce určitě oceníte.

Variabilní příslušenství

Šetřete místem ve vaší kuchyni. Všechnu práci vám teď zastane jediný pomocník. Šlehání i hnětení, rozemletí strouhanky nebo ořechů, to se hodí nejen před Vánoci při pečení cukroví. Máte malé děti? Potom jistě oceníte možnost výroby pyré z ovoce a zeleniny. Pokud rádi pořádáte letní party, mixování kostek ledu a příprava koktejlů bude to pravé.

Snadné používání

Tento kuchyňský robot je velice kompaktní a snadno se ukládá do skříňky. Jeho příslušenství je uloženo v praktickém stojánku. Hladký povrch a zakulacené rohy usnadňují jeho čištění. Také výměna nástavců je velmi jednoduchá.

Unikátní systém

Dynamický planetární pohon nechává míchací metly a hnětací háky rotovat v eliptických drahách u stěn mísy. Díky tomu perfektně zpracuje veškerý obsah nádoby.

Top v kategorii