logo
BlackBerry Q5

BlackBerry Q5

87%
BlackBerry Q5
Krátký popis: Popis produktu BlackBerry Q5 QWERTY je výkonný telefon s vynikající výbavou, dotykovou obrazovkou a QWERTY klávesnicí. Jedná se o vynikající s ...
Výrobce: BlackBerry
Kategorie: Mobilní telefony
Cena od:   1 590 Kč
Popis produktu

Popis produktu

BlackBerry Q5 QWERTY je výkonný telefon s vynikající výbavou, dotykovou obrazovkou a QWERTY klávesnicí. Jedná se o vynikající smartphone s nadčasovým designem a velkým 3,1" displejem. S tímto smartphonem si užijete zábavu a zároveň si zavoláte, kdy potřebujete. Poskytuje dostatečnou výbavu a kvalitní zpracování.

Multimediální využití

Se smartphone BlackBerry Q5 můžete i fotit, přehrávat hudbu, prohlížet si obrázky, natáčet videa a nebo surfovat po internetu, číst emaily, sdílet své zážitky, komunikovat přes sociální sítě (Facebook, Twitter) nebo si prohlížet fotky a videa z YouTube. Stahujte aplikace, hry, hudbu, videa, knihy a magazíny, poslouchejte hudbu nebo cestujte s GPS navigací.

Design

Profil přístroje BlackBerry Q5 je vyveden v elegantním provedení se zaoblenými hranami. Černé barevné provedení je decentní klasikou, která nikdy neomrzí. Přístroj se skvěle drží, a je tak ideální pro každodenní zábavu a práci.

Klíčové vlastnosti

BlackBerry Q5 je vybaven 3,1" velkým displejem, který má rozlišení 720 x 720 pixelů. Svižný chod zajistí dvoujádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz. Přítomen je integrovaný fotoaparát s rozlišením 5 Mpix, 5x digitálním zoomem, bleskem, stabilizací obrazu a možností nahrávání 1080p Full HD videa. Další 2Mpix fotoaparát poskytuje 3x digitální zoom a stabilizaci obrazu. Data si můžete ukládat na 8 GB interní paměť pro multimédia. Vydrží až 336 hodin v pohotovostním režimu a až 12.5 hodin hovoru. Pro připojení k internetu využijte bezdrátovou síť WiFi. Další bezdrátovou technologií je NFC a Bluetooth ve verzi 4.0. Pro připojení k počítači se nabízí micro USB rozhraní a ke sluchátkům 3.5mm konektor. Správu dat zajišťuje operační systém BlackBerry 10.1. Přístroj má rozměry 120 x 66 x 10,8 mm a hmotnost 120 gramů.

Recenze BlackBerry Q5 (105)

Top v kategorii