logo
Beko MOC 20100 W

Beko MOC 20100 W

92%
Beko MOC 20100 W
Krátký popis: Parametry Beko MOC 20100 W Popis produktu Dosáhnete perfektně prohřátého jídla i jednoduchého a stylového doplňku sv ...
Výrobce: Beko
Kategorie: Mikrovlnné trouby
Cena od:   1 290 Kč
Popis produktu

Parametry Beko MOC 20100 W

Popis produktu

Dosáhnete perfektně prohřátého jídla i jednoduchého a stylového doplňku své domácnosti. Mikrovlnná trouba značky Beko, která je mezi spotřebiči sázkou na prvotřídní kvalitu, vám jídlo nejen rychle, rovnoměrně a kvalitně ohřeje, ale díky svému líbivému bílému povrchu a jednoduchému designu skvěle doplní vaši kuchyň. Je vybavena vysokým výkonem, dvacetilitrovým objemem a pojme talíř o průměru až 245 milimetrů. Hladký povrch bez zbytečných doplňků se snadno udržuje a díky mechanickým ovladačům zvládne troubu obsluhovat úplně každý.

Perfektní výkon

Chcete mít své jídlo rychle teplé, rovnoměrně prohřáté a bez ztráty cenných živin? Svěřte jej mikrovlnné troubě Beko. Spotřebič disponuje objemem 20 litrů a výkonem až 700 wattů – zvládne tak ohřát vše, co mu svěříte. Do trouby se vejde talíř s průměrem až 245 milimetrů, což zcela jistě oceníte.

Krása v jednoduchosti

Hladký nenápadný design trouby je ideální volbou do každé kuchyně. Nejen, že se skvěle hodí k ostatnímu vybavení, ale snadno se udržuje a omývá. Moderní design v klasickém provedení doplňují dva mechanické ovladače pro volbu teploty a času. Mikrovlnou troubu jednoduše otevíráte za pomocí tlačítka. Jednoduchý design tak nenarušuje žádné madlo.

Ohřívání, rozmrazování i vaření

Pokud jste si ze svého mrazáku zapomněli včas vyndat dříve zmrazené jídlo či jinou potravinu, nezoufejte. Kromě klasického mikrovlnného ohřevu disponuje spotřebič také speciálním programem na rozmrazování, se kterým své pochutiny rozmrazíte bez zbytečného čekání a program určený na mikrovlnné vaření.

Top v kategorii