logo
Beko MOB 20231 BG

Beko MOB 20231 BG

87%
Beko MOB 20231 BG
Krátký popis: Parametry Beko MOB 20231 BG Popis produktu Také už jste se přesvědčili o tom, že bez mikrovlnné trouby to v kuchyni ...
Výrobce: Beko
Kategorie: Mikrovlnné trouby
Cena od:   3 141 Kč
Popis produktu

Parametry Beko MOB 20231 BG

Popis produktu

Také už jste se přesvědčili o tom, že bez mikrovlnné trouby to v kuchyni zkrátka nejde? Pokud přišel čas se porozhlédnout po nové, spolehněte se na kvalitu značky Beko. Samostatná mikrovlnná trouba nabízí možnost vestavby pomocí volitelně dokoupitelného rámečku. Disponuje objemem 20 litrů a perfektně a rychle ohřeje každé požadované jídlo. Využít můžete i programy na rozmrazování, mikrovlnné grilování či vaření. Černý lesklý design, kterým spotřebič zaujme na první pohled, dělá ze spotřebiče moderní volbu. Elektronické ovládání doplněné o klasický mechanický ovladač zprostředkuje jednoduché a rychlé nastavení všech požadovaných parametrů. Nezbytnou součástí trouby je i vnitřní osvětlení.

Nezbytný doplněk každé domácnosti

Hledáte vestavěnou mikrovlnou troubu, která perfektně padne do vaší kuchyně? Vsaďte na značku Beko. Mikrovlnná trouba té nejvyšší kvality vám nabídne 20litrový objem, vysoký výkon a možnost vložit dovnitř talíř s průměrem až 245 milimetrů. Jídlo vám naservíruje v rychlosti a dokonale prohřáté. Komfortní přípravu jídla doplňuje nezbytné vnitřní osvětlení.

Hladký design s elektronickým ovládáním

Hledáte-li něco jednoduchého a univerzálního, ale přesto nadčasového, je tato trouba skvělou volbou. Střídmý černý design skvěle zapadne do kuchyně a snadno se udržuje. Digitální displej zobrazuje všechny potřebné informace, které si nastavíte pomocí elektronických tlačítek, nechybí však ani klasické mechanické kolečko. Tlačítko na otevření dvířek zapadá do hladkého povrchu bez zbytečného madla.

Všechny potřebné funkce

Spotřebič poskytne nejednu užitečnou funkci. Z nabídky programů si přesně zvolíte, co zrovna potřebujete – jídlo můžete nejen ohřívat, ale také vařit či grilovat. Samozřejmostí je také možnost rozmrazování, kterou oceníte v nejedné časové tísni.

Volitelný rámeček

Mikrovlnnou troubu lze postavit samostatně na kuchyňskou linku, nebo k ní můžete dokoupit rámeček pro vestavbu s označením MOK 20232 X a zabudovat ji do připravené skříňky.

Top v kategorii