logo
Beko MGB 25333 BG

Beko MGB 25333 BG

89%
Beko MGB 25333 BG
Krátký popis: Parametry Beko MGB 25333 BG Popis produktu Vestavná mikrovlnná trouba, která bude díky elegantnímu designu ozdobou v ...
Výrobce: Beko
Kategorie: Mikrovlnné trouby
Cena od:   4 590 Kč
Popis produktu

Parametry Beko MGB 25333 BG

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba, která bude díky elegantnímu designu ozdobou vaší kuchyně. Celému vzhledu vévodí přehledný dotykový ovládací panel. Velkou výhodou je funkce grilu, pomocí které připravíte perfektně propečené maso, klobásky, nebo třeba pizzu. Samozřejmostí jsou také funkce vaření, ohřívání a rozmrazování. Automatické programy přípravu jídel výrazně zjednoduší a vy tak nemusíte zdlouhavě přemýšlet nad nastavením. Trouba disponuje také funkcí Rychlý start, díky které již za 30 vteřin jede na plný výkon. Dotykové otevírání dveří oceníte zejména ve chvíli, kdy máte plné ruce. O bezpečnost rodiny se postará dětská pojistka.

Moderní vzhled

Jednoduchý a velmi elegantní vzhled snadno zapadne do každé kuchyně. Vévodí mu černý rámeček, černé sklo a také velmi přehledný elektronický ovládací panel. Vnitřek trouby je z nerezu, který se snadno udržuje.

Umí vše, co potřebujete

Umí ohřívat, vařit, grilovat i rozmrazovat. Díky tomu snadno připravíte jakékoliv jídlo rychle a bez zbytečné námahy. Disponuje automatickými funkcemi, které přednastaví všechny potřebné hodnoty např. pro pizzu, kuře, brambory nebo koláč. Stačí zadat hmotnost vložených potravin a o zbytek už se postará sama trouba. A zvládne také vaření ve více krocích.

Dotekové otevírání dveří

Speciální dotekové ovládání dveří je velice komfortní a jednoduché, i když máte zrovna plné ruce. Po otevření jistě oceníte vnitřní osvětlení.

Bezpečí na prvním místě

Nenechavé dětské ruce mohou přinést nejednu horkou chvilku. Nikoliv ale v tomto případě, dětský zámek vaše nejbližší účinně ochrání.

Top v kategorii