logo
Beko DTC 36610 W

Beko DTC 36610 W

89%
Beko DTC 36610 W
Krátký popis: Parametry Beko DTC 36610 W Popis produktu Stolní myčka, která dokáže pojmout až 6 sad nádobí, na které jí vystačí 6, ...
Výrobce: Beko
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   4 490 Kč
Popis produktu

Parametry Beko DTC 36610 W

Popis produktu

Stolní myčka, která dokáže pojmout až 6 sad nádobí, na které jí vystačí 6,5 litru vody. Má malé rozměry, proto se ideálně hodí na místa, kde není prostoru nazbyt, například do malých bytů, na chatu nebo třeba do kuchyňky v malé kanceláři. Má ochranu proti úniku vody WaterSafe+, která pomůže v případě, že by z myčky začala unikat voda. Může se pochlubit třídou sušení i třídou mytí A. Její provoz je úsporný. Pokud myjete v myčce i sklo, potěší vás funkce Glass Care, která sklo chrání proti možnému poškození během mytí. Má několik programů, ze kterých můžete vybírat podle potřeby, například ekologický program Eco 50 nebo intenzivní program Intensive 70.

Praktická stolní myčka

Pokud v malé kuchyni nezbylo místo na velkou myčku, nemusíte se vzdávat svého pohodlí. Stolní myčka drobných rozměrů je do malého bytu, na chatu nebo do menší kuchyňky v kancelářích ideální. Dokáže umýt šest sad nádobí za použití pouhých 6,5 litrů vody.

Programy, které se vám budou hodit

Ekologický program Eco 50 je vhodný pro běžně špinavé nádobí, který kombinuje optimální spotřebu energie a vody. Program Intensive 70 se pak hodí pro silně znečištěné nádobí, které myje za pomoci vyšší teploty a delší doby mytí.

Ochranná funkce WaterSafe+

Proti přeplavení myčky chrání funkce WaterSafe+. Ta dokáže identifikovat případy úniku vody a reagovat automatickým vypnutím myčky.

Top v kategorii