logo
Beko DFN 26321 W

Beko DFN 26321 W

89%
Beko DFN 26321 W
Krátký popis: Parametry Beko DFN 26321 W Popis produktu Tato myčka s antibakteriálním těsněním se stane vaším nepostradatelným pom ...
Výrobce: Beko
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   7 479 Kč
Popis produktu

Parametry Beko DFN 26321 W

Popis produktu

Tato myčka s antibakteriálním těsněním se stane vaším nepostradatelným pomocníkem. Díky výkonnému invertorovému motoru s 10letou zárukou dokáže umýt až 13 sad nádobí a hravě si poradí i s mytím plechů. K dispozici je celkem 6 hlavních mycích programů včetně programu Auto, který automaticky nastaví myčku pro optimální využití energií. Díky programu Quick & Clean, který vyčistí nádobí už za 58 minut, ušetříte nejen energii, ale i čas! Za zmínku stojí výškově nastavitelný horní koš a speciální koš na příbory či malé nádoby. Speciální funkce pro univerzální tablety "vše v 1" slouží k jejich optimálnímu využití. Možnost mytí jen s poloviční náplní zajistí rychlejší a efektivnější výsledek.

Rychle čisté

Beko má nejrychlejší program na světě Quick & Clean, který dosahuje úžasných výsledků mytí zcela naplněné myčky za pouhých 58 minut!

Stop bakteriím

Díky speciálnímu antibakteriálnímu těsnění nedochází k šíření bakterií uvnitř myčky, takže se můžete spolehnout, že bude nádobí opravdu čisté.

Poloviční náplň

Potřebujete čisté nádobí, ale myčka je aktuálně naplněna jen z části? Nevadí! Myčku můžete naplnit jen z půlky a i tak vám zaručí perfektně umyté nádobí.

Automatický program

Díky chytrým senzorům myčka zvládne sama nastavit ideální teplotu, množství vody a délku mytí podle toho, jak moc je nádobí špinavé.

3. koš - přihrádka na příbory

Přihrádka na příbory má vlastní mycí rameno, proto je vhodná v situacích, kdy potřebujete umýt malé nádoby či příbory.

Polohovatelný systém Acrobat

Pomocí polohovatelného systému si můžete libovolně měnit výšku horního koše, pokud je už plný, nebo se do něj nevejde vše potřebné.

Ochrana před přeplavením Watersafe

Pokud dojde k přeplavení myčky, tak se spotřebič automaticky vypne.

10 let záruka

Na výkonný inventorový motor ProSmart se vztahuje 10letá záruka.

Top v kategorii