logo
Baterie Samsung EB-B600BEB

Baterie Samsung EB-B600BEB

87%
Baterie Samsung EB-B600BEB
Krátký popis: Parametry Baterie Samsung EB-B600BEB Popis produktu Častým úskalím chytrých telefonů bývá výdrž baterie. Moderní apl ...
Výrobce: Samsung
Kategorie: Baterie pro mobilní telefony
Cena od:   189 Kč
Popis produktu

Parametry Baterie Samsung EB-B600BEB

Popis produktu

Častým úskalím chytrých telefonů bývá výdrž baterie. Moderní aplikace jsou stále dokonalejší a propracovanější, což s sebou pochopitelně nese i vyšší požadavky na výkon a vyšší spotřebu energie. Jihokorejská společnost Samsung tak připravila pro majitele starší vlajkové lodi Galaxy S4 a bratříčka Galaxy S4 Active něco jako krabičku poslední záchrany. Vycházeli z důležité a v poslední době ojedinělé vlastnosti telefonu, kterou je uživatelsky vyjímatelná baterie. Místo připojování nekompaktní powerbanky můžete jednoduše vyměnit baterii v telefonu a během několika sekund tak zdvojnásobit jeho výdrž.

Záloha do kapsy

Výdrž telefonu na jedno nabití je poměrně kontroverzní záležitost a doposud se nepodařila najít uspokojivá alternativa pro rychlé a dlouhodobé prodloužení výdrže telefonu. U chytrých telefonů Samsung Galaxy S4 a S4 Active můžete využít možnost uživatelsky vyjmout baterii a místo zdlouhavého nabíjení nebo nepohodlného připojování powerbanky vám stačí pouze přehodit baterie a telefon s vámi bez nutnosti nabíjení s radostí vydrží další den.

Silný jako dřív

Opětovným nabíjením a vybíjením akumulátoru pochopitelně dochází ke snižování jeho kapacity. Telefon, který dříve vydržel náročnější pracovní den, vás po roce aktivního používání žádá o nabíječku už třeba po obědě. Pro vyřešení tohoto problému není jednodušší způsob než dvěma rychlými pohyby vyměnit baterii, čímž získáte opět maximální kapacitu a výdrž vaší baterie.

Top v kategorii