logo
Baterie Huawei HB5V1HV

Baterie Huawei HB5V1HV

77%
Baterie Huawei HB5V1HV
Krátký popis: Popis produktu Vysoce kvalitní originální baterie HB5V1HV Huawei s kapacitou 2020 mAh je určena pro mobilní telefony Huawei Ascend Y300 T8833/U8 ...
Výrobce: Huawei
Kategorie: Baterie pro mobilní telefony
Cena od:   221 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Vysoce kvalitní originální baterie HB5V1HV Huawei s kapacitou 2020 mAh je určena pro mobilní telefony Huawei Ascend Y300 T8833/U8833, Ascend Y300C, Ascend Y500, Ascend Y511 a Ascend G350. Jedná se o Baterii Li-Ion neboli Lithium Iontovou baterii typickou pro většinu dnešních mobilů. Má vysokou kapacitu a vyznačuje se vyšším počtem dobíjecích cyklů.

Proč nakupovat právě u nás?

Váš nákup můžete zaplatit online platební kartou

Rychlá, bezpečná a komfortní - to je online platba Vaší platební kartou Visa, Maestro či MasterCard a to zcela bez poplatku. Využíváme profesionální řešení splňující nejnovější standardy karetních asociací - 3D secure, umožňující bezpečné platby kartou na internetu, údaje o platební kartě nesdělujete nám, ale zadáváte je přímo bance na zabezpečené stránce o bezpečnost se stará protokol HTTPS a přenos dat je vždy šifrován.

Expresní doručení Vaší objednávky

Vyberte si způsob dopravy, který Vám bude nejvíc vyhovovat. Zvolit můžete kurýra GEIS, který Vám zásilku doveze na jakoukoliv adresu nebo Českou poštu.

Nákupem u nás ušetříte peníze

Naše ceny jsou férové a nákup u nás je výhodný i pro Vaší peněženku. U nás si nepřiplácíte za dopravu, nejlevnější doručení máme Českou poštou již za pouhých 69 Kč. Navíc pro Vás pořádáme promoakce, díky kterým ušetříte další peníze.

Prodáváme pouze nové, nepoužité a originální zboží

Všechny námi prodávávané produkty jsou nové, nepoužité a originální. Máme pouze ověřené a spolehlivé dodavatele z Německa a proto Vám můžeme garantovat o 2 roky delší záruku, než je dáno zákonem.  

Máme Vás rádi

Pro nás nikdy nebudete pouze "číslo objednávky" ale zákazník, člověk a tak se k Vám také budeme chovat. Vaše požadavky a dotazy se vždy snažíme vyřešit co nejrychleji a proto například Vaši reklamaci vyřídíme již za 7 dnů oproti zákonné 30ti denní lhůtě, kterou běžně uplatňují konkurenční obchody.  

Recenze Baterie Huawei HB5V1HV (8)

Top v kategorii